Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Świerkowe Wzgórze Mława ul. Zabrody Osiedle domy działki
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie
Marek Kiełbiński PiS wybory 2019

Natalia Sadowska z Windyk liderką klasyfikacji Pucharu Świata kobiet w warcabach


13255947_1026756450707304_6012346609922069002_nPierwsza lokata wśród kobiet warcabistki z Windyk (gm. Wieczfnia Kościelna)  Natalii Sadowskiej na turnieju Salou Open w Hiszpanii pozwoliła jej na zajęcie pozycji lidera w klasyfikacji Pucharu Świata kobiet w warcabach 100 – polowych.

Jolanta Karpińska pozycja 19 PiS Powiat Mławski zasługuje na posła wybory 2019


Taki wynik udało się osiągnąć naszej warcabistce po raz trzeci. Najlepsza wśród pań była na turnieju w Wageningen w 2013r., Paramaribo Surinam (Ameryka Południowa) w marcu 2016 i obecnie w Salou Open.

oprac.JK

źródło: Leszek Pętlicki

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
Dark
Gość
Dark

Już we wrześniu Grand Prix Mazowsza na MHS w Mławie. Mam nadzieję że zobaczę Natalię na żywo 🙂