Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Wypadek w Dalni. Pięć osób zostało poszkodowanych


slider dalniaDo zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w dniu dzisiejszym (25 maja) około godziny 15:30 w Dalni, w okolicach  skrzyżowania DK nr 7 z drogą na Dąbrowę i Ignacewo. Pięciu pasażerów potrzebowało pomocy medycznej. W miejscu zdarzenia wystąpiły czasowe utrudnienia w ruchu pojazdów.

KSP Mława nabór

– Zgłoszenie o zdarzeniu otrzymaliśmy o godzinie 15:40. W miejscowości Dalnia doszło do zderzenia dwóch aut osobowych: Audi A4 oraz Citroena Xsara Picasso. Pojazdami podróżowało łącznie siedem osób, w tym troje młodych ludzi w wieku 16-17 lat. Pięciu osobom strażacy udzielili pierwszej pomocy. Następnie poszkodowanych karetki pogotowia przewiozły do szpitala w Mławie. Strażacy zabezpieczali miejsce zdarzenia. W działaniach ratowniczych uczestniczyły dwa zastępy JRG Mława i jeden zastęp OSP Strzegowo. Na miejsce zdarzenia zadysponowane zostały trzy karetki oraz trzy radiowozy policji. Policja ustala przebieg zdarzenia –informuje oficer dyżurny PSP Mława.

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Wypadek w Dalni. Pięć osób zostało poszkodowanych"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
marek
Gość

Dziwna ironia.. Jak tak to każdy się spieszy i udaje maczo, a po wypadku nagle każdy taki potulny i czas już się znajduje..

wpDiscuz