Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mławskie obchody Dnia Dziecka


Bez tytułuMiejski Dom Kultury w Mławie serdecznie zaprasza najmłodszych mieszkańców Mławy wraz z rodzicami na tegoroczne obchody Dnia Dziecka, które odbędą się na estradzie w Parku Miejskim w niedzielę 29 maja. Zaczynamy o godzinie 15:00.

Sprzedam Piec


W programie między innymi:

– zakończenie III Rajdu dla transplantologii organizowanego przez Fundację im. Bartka Kruczkowskiego ORGANIŚCI na trasie Czeremcha, Białystok, Augustów, Ełk, Nidzica, Mława
– programy interaktywne i artystyczne – „Witajcie w naszej bajce” oraz „Zabawy Wikingów”
– pokaz baniek mydlanych
– konkurs na balonowego zwierzaka
– malowanie twarzy, gry i zabawy dla najmłodszych przygotowane przez wolontariuszy oraz inne niespodzianki i atrakcje.
– występ tegorocznych finalistów konkursu „My też mamy talent”
Podczas tegorocznych obchodów Dnia Dziecka odbędzie się rozstrzygnięcie oraz wręczenie nagród w konkursie na maskotkę Miejskiego Domu Kultury w Mławie.

Serdecznie zapraszamy 29 maja godzina 15:00 – estrada w Parku Miejskim w Mławie.

Źródło: MDK Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x