Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Wystawa poplenerowa „Mława zimą” w Galerii „Z”


slider21 maja w gorące piątkowe popołudnie w Galerii „Z”  mławianie mogli oglądać obrazy poplenerowej wystawy „Mława zimą”.

KSP Mława nabór

To kilkadziesiąt prac przedstawiających zimowe pejzaże Mławy i okolic wykonane przez dziewięciu artystów. W prezentowanym cyklu swoje prace zaprezentowali: Jan Chądzyński, Janusz Grzegorczyk, Wiesław Kiwit, Zdzisław Kruszyński, Andrzej Marek Panasiuk, Joanna Rodowicz, Beata Weronika Sobieraj, Jacek Stryjewski i Magdalena Szumkowska.

To kolejna wystawa zorganizowana przez Związek Twórców Ziemi Zawkrzeńskiej, dzięki któremu – jak powiedział nowo wybrany prezes tego zrzeszenia Wiesław Kiwit – wiele osób, które dotychczas tworzyły jedynie „do szuflady” ma możliwość zaprezentować swoje prace na szerokim forum.

Skąd tytuł wystawy? – W tym roku prawie wcale nie mieliśmy zimy, więc artyści pragnęli ją przypomnieć – mówił Wiesław Kiwit.

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz