Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wystawa poplenerowa „Mława zimą” w Galerii „Z”


slider21 maja w gorące piątkowe popołudnie w Galerii „Z”  mławianie mogli oglądać obrazy poplenerowej wystawy „Mława zimą”.

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


To kilkadziesiąt prac przedstawiających zimowe pejzaże Mławy i okolic wykonane przez dziewięciu artystów. W prezentowanym cyklu swoje prace zaprezentowali: Jan Chądzyński, Janusz Grzegorczyk, Wiesław Kiwit, Zdzisław Kruszyński, Andrzej Marek Panasiuk, Joanna Rodowicz, Beata Weronika Sobieraj, Jacek Stryjewski i Magdalena Szumkowska.

To kolejna wystawa zorganizowana przez Związek Twórców Ziemi Zawkrzeńskiej, dzięki któremu – jak powiedział nowo wybrany prezes tego zrzeszenia Wiesław Kiwit – wiele osób, które dotychczas tworzyły jedynie „do szuflady” ma możliwość zaprezentować swoje prace na szerokim forum.

Skąd tytuł wystawy? – W tym roku prawie wcale nie mieliśmy zimy, więc artyści pragnęli ją przypomnieć – mówił Wiesław Kiwit.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x