Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
koparki koparko-ładowarki szkolenia kursy egazmina państwowy Mława
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Mława. Przebudowa ul. Turystycznej


tur-1Trwają intensywne prace drogowe na ul. Turystycznej. Obecnie powstają tam nowa nawierzchnia i oświetlenie.


Przebudowa ul. Turystycznej jest zadaniem wieloletnim. Jego realizację rozpoczęto w zeszłym roku. Zrobiono tam wówczas część odwodnienia (studnie chłonne). Prace zapisane w grafiku na ten rok to dokończenie odwodnienia, budowa krawężników i nawierzchni drogowej z kostki brukowej oraz instalacja oświetlenia. Wszystkie te działania mają zostać sfinalizowane w przyszłym roku. To duże udogodnienie dla mieszkańców tamtego rejonu Mławy, którzy dotychczas, po opadach deszczu musieli brodzić w błocie. Ich podwórka były zalewane spływającą ze wzniesień wodą.

Roboty na Turystycznej wykonują pracownicy Mławskiego Przedsiębiorstwa Drogowo-Mostowego. Łączny koszt inwestycji to 800 tys. zł.

Źródło: UM Mława, foto Krzysztof Napierski, oprac. RK

Udostępnij:
Media Expert Mława
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

avatar
1500
Obiektywny
Gość
Obiektywny

Kiedy remont ulicy prowadzącej nad Zalew, no przecież burmistrz dba o wypoczynek i rekreację swoich mieszkańców hojnie zasilających kasę miasta na swoje nigdy nie realizowane pomysły umierające na etapie profesjonalnych projektów.
Ulica uda jest na terenie powiatu mławskiego jakby co, a służy głównie mieszkańcom Mławy.

ramzes
Gość
ramzes

Trzeba poczekać aż jakiś VIP zdecyduje się na działeczke nad zalewem. Może po oczyszczeniu zalewu ktoś tam zbuduje sobie domek letniskowy? Kto wie..