Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Koncert z okazji Dnia Matki w mławskim MDK


slider2Już 22 maja o godz. 15 Miejski Dom Kultury z okazji nadchodzącego Dnia Matki zaprosił mieszkańców Mławy na koncert w sali kina, która bardzo szybko zapełniła się po brzegi rodzicami – tymi młodszymi i tymi trochę starszymi.

KSP Mława nabór

Dla nich wystąpiły na scenie wszystkie grupy dziecięce i młodzieżowe Mławy. W barwnych strojach wystąpił Ludowy Zespół Artystyczny „Mławiacy”, śpiewając i tańcząc tradycyjne pieśni ludowe. W układach tanecznych zaprezentowały się grupy Miejskiego Domu Kultury w Mławie. Zobaczyliśmy pokazy tańca nowoczesnego i towarzyskiego. Z dużym wdziękiem zaprezentowały się grupy baletowe złożone z najmłodszych adeptek tańca. Wiersze dla mam recytowała grupa recytatorów. Przy okazji życzeń kierowanych do wszystkich mam, nie zabrakło też życzeń dla ojców, z okazji ich późniejszego święta. Koncertowi towarzyszyła wystawa prac plastycznych wykonanych w pracowni ceramicznej i podczas zajęć plastycznych.

JK

« 1 z 2 »
Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz