Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Koncert z okazji Dnia Matki w mławskim MDK


slider2Już 22 maja o godz. 15 Miejski Dom Kultury z okazji nadchodzącego Dnia Matki zaprosił mieszkańców Mławy na koncert w sali kina, która bardzo szybko zapełniła się po brzegi rodzicami – tymi młodszymi i tymi trochę starszymi.


Dla nich wystąpiły na scenie wszystkie grupy dziecięce i młodzieżowe Mławy. W barwnych strojach wystąpił Ludowy Zespół Artystyczny „Mławiacy”, śpiewając i tańcząc tradycyjne pieśni ludowe. W układach tanecznych zaprezentowały się grupy Miejskiego Domu Kultury w Mławie. Zobaczyliśmy pokazy tańca nowoczesnego i towarzyskiego. Z dużym wdziękiem zaprezentowały się grupy baletowe złożone z najmłodszych adeptek tańca. Wiersze dla mam recytowała grupa recytatorów. Przy okazji życzeń kierowanych do wszystkich mam, nie zabrakło też życzeń dla ojców, z okazji ich późniejszego święta. Koncertowi towarzyszyła wystawa prac plastycznych wykonanych w pracowni ceramicznej i podczas zajęć plastycznych.

JK

« 1 z 2 »
Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x