Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Koncert z okazji Dnia Matki


image002Z okazji Dnia Matki Miejski Dom Kultury zaprasza mławian 22 maja o godz. 15:00 na koncert przygotowany przez instruktorów Miejskiego Domu Kultury i uczestników zajęć.

KSP Mława nabór

Występy dzieci rozpoczną się o godzinie 15.00 w sali kina KOSMOS. Na scenie zaprezentują się sekcje – baletowa, tańca towarzyskiego oraz recytatorzy i soliści. Przybyli będą mogli również podziwiać występy najmłodszej grupy tańca ludowego zespołu „Mławiacy” oraz zobaczyć wystawę prac uczestników zajęć plastycznych Anny Baran i Zdzisława Kruszyńskiego. Dzień Matki to święto, na które zapraszamy wszystkie mamy. Z pewnością nie zabraknie wzruszających momentów, podziękowań i okazji do wspólnego nucenia znanych melodii.

źródło: MDK Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz