Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Koncert z okazji Dnia Matki


image002Z okazji Dnia Matki Miejski Dom Kultury zaprasza mławian 22 maja o godz. 15:00 na koncert przygotowany przez instruktorów Miejskiego Domu Kultury i uczestników zajęć.


Występy dzieci rozpoczną się o godzinie 15.00 w sali kina KOSMOS. Na scenie zaprezentują się sekcje – baletowa, tańca towarzyskiego oraz recytatorzy i soliści. Przybyli będą mogli również podziwiać występy najmłodszej grupy tańca ludowego zespołu „Mławiacy” oraz zobaczyć wystawę prac uczestników zajęć plastycznych Anny Baran i Zdzisława Kruszyńskiego. Dzień Matki to święto, na które zapraszamy wszystkie mamy. Z pewnością nie zabraknie wzruszających momentów, podziękowań i okazji do wspólnego nucenia znanych melodii.

źródło: MDK Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x