Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Wypadek w Rzęgnowie. Jedna osoba trafiła do szpitala


sliderJedna osoba trafiła do szpitala, a przestraszony koń uciekł z miejsca wypadku – to skutek zderzenia zaprzęgu konnego z autem osobowym VW Passat w miejscowości Rzęgnowo.  Do zderzenia doszło dzisiaj (19 maja)  około godziny 14:40.na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej 616 i drogi powiatowej Rzęgnowo – Dzierzgowo.

KSP Mława nabór

– Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 14:44. Na skutek zderzenia konnego zaprzęgu z autem osobowym została poszkodowana jedna osoba, pasażerka wozu konnego. Poszkodowanej pierwszej pomocy przedmedycznej do czasu przyjazdu zespołu ratownictwa medycznego  udzielili strażacy z OSP Rzęgnowo. Jeden zastęp JRG Mława, oraz jeden zastęp OSP Rzęgnowo zabezpieczał następnie miejsce zdarzenia. Karetka zabrała poszkodowaną kobietę do szpitala w Mławie. Obecna na miejscu zdarzenia policja ustala jego przebieg i przyczyny – informuje oficer dyżurny PSP Mława.

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

3 - liczba komentarzy w artykule "Wypadek w Rzęgnowie. Jedna osoba trafiła do szpitala"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Kot Bonifacy
Gość

Tylko koni zal.. Jadą wozy kolorowe taborami … Pędzą konie po betonie..

...
Gość

Pewnie był pijany i dlatego zwiał

As
Gość

a może pozbył się baby z wozu i było mu lżej?

wpDiscuz