Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux
Marek Kiełbiński PiS wybory 2019

Wypadek w Rzęgnowie. Jedna osoba trafiła do szpitala


sliderJedna osoba trafiła do szpitala, a przestraszony koń uciekł z miejsca wypadku – to skutek zderzenia zaprzęgu konnego z autem osobowym VW Passat w miejscowości Rzęgnowo.  Do zderzenia doszło dzisiaj (19 maja)  około godziny 14:40.na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej 616 i drogi powiatowej Rzęgnowo – Dzierzgowo.

Jolanta Karpińska pozycja 19 PiS Powiat Mławski zasługuje na posła wybory 2019


– Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 14:44. Na skutek zderzenia konnego zaprzęgu z autem osobowym została poszkodowana jedna osoba, pasażerka wozu konnego. Poszkodowanej pierwszej pomocy przedmedycznej do czasu przyjazdu zespołu ratownictwa medycznego  udzielili strażacy z OSP Rzęgnowo. Jeden zastęp JRG Mława, oraz jeden zastęp OSP Rzęgnowo zabezpieczał następnie miejsce zdarzenia. Karetka zabrała poszkodowaną kobietę do szpitala w Mławie. Obecna na miejscu zdarzenia policja ustala jego przebieg i przyczyny – informuje oficer dyżurny PSP Mława.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

3
KOMENTARZE

avatar
1500
Kot Bonifacy
Gość
Kot Bonifacy

Tylko koni zal.. Jadą wozy kolorowe taborami … Pędzą konie po betonie..

...
Gość
...

Pewnie był pijany i dlatego zwiał

As
Gość
As

a może pozbył się baby z wozu i było mu lżej?