Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Mława zimą. Wystawa poplenerowa w Galerii Z


wystawa-poplenerowaZwiązek Twórców Ziemi Zawkrzeńskiej zaprasza na wystawę poplenerową „Mława Zimą”, która odbędzie się w Galerii Z, Os. Książąt Mazowieckich pawilon 17a, 21 maja (sobota) o godz. 17.00. Finisaż wystawy odbędzie siew Galerii Autorskiej Pani Magdaleny Szumkowskiej, ul. Powstańców Styczniowych 6, 1 lipca o godz. 17.00.

KSP Mława nabór

W plenerze zimowym wzięli udział malarze: Jan Chądzyński, Janusz Grzegorczyk, Wiesław Kiwit, Zdzisław Kruszyński, Andrzej Marek Panasiuk, Joanna Rodowicz, Beata Weronika Sobieraj, Jacek Stryjewski, Magdalena Szumkowska.

Zadanie zostało zrealizowane dzięki wsparciu finansowemu samorządu Miasta Mława w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych w zakresie kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego w 2016 r.

Źródło: UM Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz