Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mława zimą. Wystawa poplenerowa w Galerii Z


wystawa-poplenerowaZwiązek Twórców Ziemi Zawkrzeńskiej zaprasza na wystawę poplenerową „Mława Zimą”, która odbędzie się w Galerii Z, Os. Książąt Mazowieckich pawilon 17a, 21 maja (sobota) o godz. 17.00. Finisaż wystawy odbędzie siew Galerii Autorskiej Pani Magdaleny Szumkowskiej, ul. Powstańców Styczniowych 6, 1 lipca o godz. 17.00.

W plenerze zimowym wzięli udział malarze: Jan Chądzyński, Janusz Grzegorczyk, Wiesław Kiwit, Zdzisław Kruszyński, Andrzej Marek Panasiuk, Joanna Rodowicz, Beata Weronika Sobieraj, Jacek Stryjewski, Magdalena Szumkowska.

Zadanie zostało zrealizowane dzięki wsparciu finansowemu samorządu Miasta Mława w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych w zakresie kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego w 2016 r.

Źródło: UM Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x