Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Trzy zespołem z kompletem. Derby dla Ssang Geum


KSP Mława nabór

Za nami druga kolejka tegorocznej edycji Dan-Bud Amatorskiej Ligi Orlika. Trzy zespoły mogą się pochwalić kompletem punktów. Wśród nich  brakuje LG, które w derbach koncernu elektronicznego okazało się gorsze od Ssang Geum.

Sytuacji z obu stron nie brakowało, ale padła tylko jedna bramka. Bramkarz LG Sylwester Błądek skapitulował po uderzeniu Patryka Szemplińskiego.  Dla ekipy strzelca był to premierowy sukces w sezonie. Na inaugurację bowiem przegrali różnicą jednej bramki z Zielonym Miastem.

Zdobył ją Przemysław Radziszewski, który nie zawiódł także w kolejnym meczu drużyny, która w poprzedniej edycji ligi nosiła nazwę FC Warszawska. Netterowi poległ 0:5 – oprócz Radziszewskiego na listę strzelców wpisali się Michał Smoliński (2), Sławomir Folga oraz kapitan Jakub Danelczyk.

Joker okazał się lepszy od Mar-Trans Service, natomiast Oldboye rozbili Dzików. Obrońcom tytułu nie przeszkodziła nawet nieobecność Andrzeja Karpińskiego. Wyręczyli go Mariusz Walczak i Sławomir Gołębiewski. W sumie zaliczyli aż siedem trafień.

Premierowy mecz w sezonie za zawodnikami mławskiej Sparty. Po zaciętym pojedynku podzielili się punktami z zawsze groźnym Marco. Na dwa trafienia Damiana Ogrodzińskiego celnymi uderzeniami odpowiedzieli Krzysztof Stępka i Łukasz Kasza.

Trzecia seria zostanie rozegrana w czwartek 19 maja. Zmierzą się w niej Ssang Geum – Mar-Trans Service, LG – Sparta, Dziki – Joker, Oldboy – Lubas, Zielone Miasto – Marco, Netter – pauza.

 Wyniki

II kolejka (12 maja): Dziki – Oldboy 1:7 (Szczepkowski – Walczak 4, Gołębiewski 3), LG – Ssang Geum 0:1 (Szempliński), Netter – Zielone Miasto 0:5 (S. Folga, M. Smoliński, Prz. Radziszewski, J. Danelczyk), Sparta – Marco 2:2 (Ogrodziński  2 – Stępka, Kasza), Joker – Mar-Trans Service 4:1 (Rykowski, Grablewski, Z. Krystkiewicz, J. Krystkiewicz – Wydurski)  Lubas – pauza

Bez tytułu

Klasyfikacja strzelców: 6 – Mariusz Walczak (Oldboy), 4 – Andrzej Karpiński (Oldboy), 3 – Łukasz Pietrzak, Dawid Barciński (Joker), Sławomir Gołębiewski (Oldboy)

RS

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Trzy zespołem z kompletem. Derby dla Ssang Geum"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Cosmo
Gość

Sport taki wszechstronny a w tym mieście tylko walenie gały i nic ponadto…

wpDiscuz