Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Rzecznik prasowy urzędu miasta w Gimnazjum nr 2


sliderW piątek 13 maja 2016 r. w Gimnazjum nr 2 w Mławie odbyło się spotkanie z rzecznikiem prasowym Urzędu Miasta Mława panią Magdaleną Grzywacz.

Wesprzyj Bartłomieja
Reklama


Pani rzecznik opowiedziała uczniom klas trzecich o swojej pracy i doświadczeniu nabytym w czasie współpracy z różnymi mediami. Przedstawiła organizację pracy Urzędu Miasta i zwróciła uwagę na poprawę warunków pracy urzędników i obsługi interesantów w po wykonanych remontach w ratuszu. Uczniowie dowiedzieli się jakimi sprawami zajmują się poszczególne wydziały  w Urzędzie oraz jak funkcjonuje Rada Miasta. Pani rzecznik podkreśliła znaczenie promocji miasta poprzez organizowanie dużych imprez o zasięgu ogólnopolskim np. rekonstrukcja „Bitwy pod Mławą” oraz zaprosiła uczniów do odwiedzenia Urzędu.

W czasie spotkania gimnazjaliści mieli okazję zadać pytania dotyczące problemów środowiska lokalnego m.in. budowy przejścia przez przejazd kolejowy, planu zmniejszenia bezrobocia, remontu ulic w mieście. Pani rzecznik udzielała wyczerpujących odpowiedzi i komentarzy do poruszanych tematów oraz wskazywała w jaki sposób rozwiązywane są w mieście problemy mieszkańców.

Spotkanie z rzecznikiem prasowym Urzędu Miasta wzbogaciło wiedzę uczniów o funkcjonowaniu samorządu oraz stanowiło dla gimnazjalistów inspirację do aktywnego brania udziału w życiu Mławy obecnie i w przyszłości.

źródło: Gimnazjum nr 2 w Mławie

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x