Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery kasy fiskalne Mława
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Radzanów. Zaproszenie na wernisaż „Otwórzmy drzwi synagogi”


Towarzystwo Miłośników Twórczości Tekli Bądarzewskiej oraz Gminny Ośrodek Kultury w Radzanowie zapraszają na wernisaż wystawy „Otwórzmy drzwi synagogi”.

Słoneczne ogrody Mława

Wernisaż odbędzie się 23 maja 2016 r. o godz. 15:00 w Sali widowiskowej GOK w Radzanowie.

W programie m.in. występ artystyczny w wykonaniu zespołu dzieci i młodzieży z Gminnego Ośrodka Kultury w Radzanowie, prelekcja dra Normana Ravvina „The Ballad of Zelman Mitgang and Other Stories: Jewish Radzanów”, inscenizacja przedwojennego jarmarku w wykonaniu grupy rekonstrukcyjnej GRHLC Mława oraz degustacja potraw kuchni polsko-żydowskiej.

wernisaz2ynagogi

Źródło: Organizatorzy

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500