Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Radzanów. Zaproszenie na wernisaż „Otwórzmy drzwi synagogi”


Towarzystwo Miłośników Twórczości Tekli Bądarzewskiej oraz Gminny Ośrodek Kultury w Radzanowie zapraszają na wernisaż wystawy „Otwórzmy drzwi synagogi”.

Wernisaż odbędzie się 23 maja 2016 r. o godz. 15:00 w Sali widowiskowej GOK w Radzanowie.

W programie m.in. występ artystyczny w wykonaniu zespołu dzieci i młodzieży z Gminnego Ośrodka Kultury w Radzanowie, prelekcja dra Normana Ravvina „The Ballad of Zelman Mitgang and Other Stories: Jewish Radzanów”, inscenizacja przedwojennego jarmarku w wykonaniu grupy rekonstrukcyjnej GRHLC Mława oraz degustacja potraw kuchni polsko-żydowskiej.

wernisaz2ynagogi

Źródło: Organizatorzy

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x