Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Pożar instalacji elektrycznej w bloku przy ulicy Warszawskiej


sliderDziś ( 17 maja) w godzinach rannych doszło do pożaru skrzynki energetycznej w korytarzu budynku wielorodzinnego na ulicy Warszawskiej 1. Interweniowały dwa zastępy mławskiej straży pożarnej.

KSP Mława nabór

– Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 4:41. Prawdopodobnie od zwarcia zapaliła się instalacja elektryczna w skrzynce energetycznej w budynku wielorodzinnym przy ul. Warszawska 1. Do zdarzenia wyjechały dwa zastępy JRG Mława. Działania straży polegały na ugaszeniu pożaru z użyciem gaśnicy, a następnie na oddymieniu i przewietrzeniu pomieszczenia. Miejsce zostało zabezpieczone taśmami. Wezwane pogotowie energetyczne odłączyło napięcie w części budynku. Na miejscu zdarzenia obecna była również policja – podaje oficer dyżurny PSP Mława.

JK

DSC_0006 DSC_0001 DSC_0002 DSC_0003

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz