Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Konrad Wojnarowski kandydat do sejmiku PSL Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
Grażyna Zakrzewska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Pożar instalacji elektrycznej w bloku przy ulicy Warszawskiej


sliderDziś ( 17 maja) w godzinach rannych doszło do pożaru skrzynki energetycznej w korytarzu budynku wielorodzinnego na ulicy Warszawskiej 1. Interweniowały dwa zastępy mławskiej straży pożarnej.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

– Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 4:41. Prawdopodobnie od zwarcia zapaliła się instalacja elektryczna w skrzynce energetycznej w budynku wielorodzinnym przy ul. Warszawska 1. Do zdarzenia wyjechały dwa zastępy JRG Mława. Działania straży polegały na ugaszeniu pożaru z użyciem gaśnicy, a następnie na oddymieniu i przewietrzeniu pomieszczenia. Miejsce zostało zabezpieczone taśmami. Wezwane pogotowie energetyczne odłączyło napięcie w części budynku. Na miejscu zdarzenia obecna była również policja – podaje oficer dyżurny PSP Mława.

JK

DSC_0006 DSC_0001 DSC_0002 DSC_0003

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500