Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Pożar instalacji elektrycznej w bloku przy ulicy Warszawskiej


sliderDziś ( 17 maja) w godzinach rannych doszło do pożaru skrzynki energetycznej w korytarzu budynku wielorodzinnego na ulicy Warszawskiej 1. Interweniowały dwa zastępy mławskiej straży pożarnej.

Wesprzyj Bartłomieja
Reklama


– Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 4:41. Prawdopodobnie od zwarcia zapaliła się instalacja elektryczna w skrzynce energetycznej w budynku wielorodzinnym przy ul. Warszawska 1. Do zdarzenia wyjechały dwa zastępy JRG Mława. Działania straży polegały na ugaszeniu pożaru z użyciem gaśnicy, a następnie na oddymieniu i przewietrzeniu pomieszczenia. Miejsce zostało zabezpieczone taśmami. Wezwane pogotowie energetyczne odłączyło napięcie w części budynku. Na miejscu zdarzenia obecna była również policja – podaje oficer dyżurny PSP Mława.

JK

DSC_0006 DSC_0001 DSC_0002 DSC_0003

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x