Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Henryk Antczak kandydat do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
Grażyna Zakrzewska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Gmina Wieczfnia Kościelna zaprasza na wspólne bieganie


Wójt Gminy Wieczfnia Kościelna zaprasza Mieszkańców do udziału w akcji POLSKA BIEGA 2016. Impreza odbędzie się w najbliższą niedzielę 22. 05. 2016 r.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Bieg odbędzie się w kategoriach: wspólny bieg oraz marsz nordic walking. Przewidziany jest również piknik integracyjny, podczas którego odbędzie się wspólne grilowanie. Nie zabraknie konkursów z nagrodami, będzie można również spróbować swoich sił na strzelnicy militarnej.

Start: godz. 15.00

Rejestracja od godz. 14.30

Zapraszamy!

bieg

Źródło: Organizatorzy

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500