Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Gmina Wieczfnia Kościelna zaprasza na wspólne bieganie


Wójt Gminy Wieczfnia Kościelna zaprasza Mieszkańców do udziału w akcji POLSKA BIEGA 2016. Impreza odbędzie się w najbliższą niedzielę 22. 05. 2016 r.

Bieg odbędzie się w kategoriach: wspólny bieg oraz marsz nordic walking. Przewidziany jest również piknik integracyjny, podczas którego odbędzie się wspólne grilowanie. Nie zabraknie konkursów z nagrodami, będzie można również spróbować swoich sił na strzelnicy militarnej.

Start: godz. 15.00

Rejestracja od godz. 14.30

Zapraszamy!

bieg

Źródło: Organizatorzy

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x