Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zabójstwo w Pokrytkach


prokuratura-3W nocy z 9 na 10 maja br. Janusz L. mieszkaniec miejscowości Pokrytki gm. Strzegowo został ugodzony nożem. Ranny trafił do szpitala w Ciechanowie, gdzie dobę później zmarł. Jak się później okazało śmiertelny cios zadała mu żona.


– W nocy z 9 na 10 maja br. w wyniku zdarzenia o charakterze nieporozumień rodzinnych obrażeń o charakterze rany kłutej klatki piersiowej doznał 59 letni Janusz L. mieszkaniec miejscowości Pokrytki. Janusz L. zmarł dobę później w szpitalu w Ciechanowie. Przeprowadzone czynności procesowe – przesłuchanie kilkudziesięciu świadków, oraz wyniki przeprowadzonej sekcji zwłok pozwoliły dokonać ustalenia, że sprawczynią jest 54 letnia Danuta L., żona zmarłego. W dniu 13 maja br. Danucie L. został postawiony zarzut zabójstwa z art. 148 par. 1 KK. (Kto zabija człowieka, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 8, karze 25 lat pozbawienia wolności albo karze dożywotniego pozbawienia wolności – red. )

W tym samym dniu do Sądu Rejonowego w Mławie złożony został wniosek o tymczasowe aresztowanie Danuty L. na okres 3 miesięcy. Sąd uznał wniosek prokuratury za zasadny i wydał postanowienie o tymczasowym aresztowaniu podejrzanej. Nadal trwa postępowanie mające na celu wszechstronne ustalenie okoliczności zdarzenia. Odrębnym wątkiem do wyjaśnienia jest sprawa należytego sprawowania opieki medycznej przez szpital w Ciechanowie nad poszkodowanym – informuje Prokurator Rejonowy w Mławie Marcin Bagiński.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
Anonimowo
4 lata temu

ona go bila on ją bil proste

Anonim
Anonim
4 lata temu
Reply to  Anonimowo

Ona go kilka razy dzgała nożem on jej nie bił tylko się bronił

Bogdan
Bogdan
4 lata temu

panie prokuratorze nie zapomnij pan wziąć za łeb lekarzy! Bo ten człowiek by żył gdyby nie ich głupota i zaniedbanie na skalę niedopuszczalną!

lekarz
lekarz
4 lata temu

szpital jest winny i nie ma tu żadnego usprawiedliwienia,za łeb brać wszystkich winnych !

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x