Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Wypadek pod Mławą


slider 2Dziś około godziny 15:30 na drodze wojewódzkiej nr 544 Mława – Przasnysz, na odcinku pomiędzy ulicami Cegielnia a  Rybacką doszło do zderzenia dwóch aut osobowych. Trzy osoby trafiły do mławskiego szpitala.

KSP Mława nabór

– Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 15:27. Do zdarzenia wyjechały dwa zastępy JRG Mława i jeden zastęp OSP Szydłowo. Osobom poszkodowanym znajdującym się już na zewnątrz pojazdów pomocy udzielały dwa zespoły ratownictwa medycznego. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. Policja ustala przyczyny zdarzenia – informuje oficer dyżurny PSP Mława.

– Jak wynika ze wstępnych informacji, kierująca fiatem kobieta, podczas manewru wyprzedzania rowerzysty, doprowadziła do zderzenia z prawidłowo jadącym samochodem marki Hyundai. Oba pojazdy wypadły z drogi. W wyniku zdarzenia 3 osoby zostały przewiezione na badania do szpitala – informuje Anna Pawłowska rzecznik prasowy KPP Mława.

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Wypadek pod Mławą"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
orion
Gość

To się przejechali..

wpDiscuz