Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
koparki koparko-ładowarki szkolenia kursy egazmina państwowy Mława
Logo
Upominki Handmade Lucky&Berry

Mieszkaniec Mławy przewoził narkotyki motocyklem


Dzierzgowo 1

fot. KPP Mława

jmj7 czyszczenie kostki brukowej i elewacji Mława i okolice
Reklama


Mławscy kryminalni prowadzą czynności w sprawie posiadania środków odurzających przez młodego mieszkańca Mławy. Mężczyzna przewoził  kilkanaście porcji handlowych meta amfetaminy, jest także podejrzany o kierowanie motocyklem pod wpływem narkotyków.

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 15 maja, ok. godz. 14:00  na drodze relacji Wiśniewo – Dzierzgowo. Kierujący motocyklem marki Kawasaki Ninja, nie zatrzymał się do kontroli drogowej w miejscowości Wiśniewo, interweniujący policjanci ruszyli w pościg. Motocyklista porzucił swój pojazd na drodze gruntowej w Dzierzgowie i dalej uciekał pieszo.  Policjanci odnaleźli w przewożonym bagażu kilkanaście porcji handlowych meta amfetaminy oraz wagę elektroniczną. Po pieszej ucieczce mężczyzna sam oddał się w ręce policjantów. Zatrzymanego motocyklistę, 18- letniego  Cezarego T., mieszkańca Mławy,  poddano badaniu na zawartość środków odurzających w organizmie, okazało się, że był  pod wpływem meta amfetaminy. Nastolatek kierował motocyklem bez uprawnień, wcześniej zatrzymano mu  prawa jazdy kat. B. Postępowanie prowadzi mławska policja i prokuratura.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Media Expert Mława
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

avatar
1500
Milano
Gość
Milano

Dobry chłopak po co policja go goniła a jak by ktoś zginął nikt o tym nie pomyślał

...
Gość
...

Dobry chłopak? – diler, wciągający małolatów w narkotyki, to jest dobry chłopak według Ciebie, to Ty też widocznie jesteś taki sam dobry. Ciekawe co rodzice ćpających małolatów na jego temat sądzą.
i nie mów, że miał to świństwo na własny użytek. Miał działki, miał wagę, a więc handlował.
Pomyślałeś ile osób przez takiego typa może stracić zdrowie lub nawet życie???