Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dzień Aktywności Ruchowej


38312 maja br. w ramach obchodów Dnia Aktywności Ruchowej zorganizowanego przez Miejski Ośrodek Profilaktyki w Mławie, w Mławskiej Hali Sportowej odbył się turniej sprawnościowy dzieci klas IV-V mławskich szkół podstawowych.

W różnego rodzaju konkurencjach rywalizowały ze sobą 10- osobowe drużyny mieszane. Dla uczestników turnieju przygotowano konkurencje, których pokonanie wymagało nie lada sprawności.  Zawodnicy z entuzjazmem przystępowali  do mierzenia się z przeszkodami. Wszyscy dobrze się przy tym bawili.

« 1 z 3 »

RK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x