Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Trenowały techniki samoobrony w miejskim autobusie


MKM15-sliderTrwa IV edycja programu „Bezpieczna Mławianka”. Na czwartkowym treningu uczestniczki czekała niespodzianka – zamiast sali z matami, autobus Mławskiej Komunikacji Miejskiej. To właśnie w autobusie, panie trenowały techniki samoobrony, wykorzystując torebki, szpilki i kobiecy spryt.


Tematem zajęć były zagrożenia, jakie mogą wystąpić w środkach komunikacji publicznej. Co zrobić, gdy korzystając z autobusu, tramwaju lub metra, ktoś przystawi nam nóż i zażąda oddania pieniędzy, lub podejdzie i chwyci naszą torebkę? Jak się bronić, gdy napastnik zacznie nas dusić? Jak uchronić się przed kieszonkowcem i jak unikać zagrożeń? – tego dowiadywały się uczestniczki zajęć. Panie trenowały pod okiem instruktora technik samoobrony Artura Możdżonka, 2 dana Taekwondo ITF z Akademii Sztuk Walki Senshi w Mławie oraz jego asystentów.

Zajęcia z wykorzystaniem autobusu MKM, odbyły się dzięki pomocy Przedsiębiorstwa Komunikacji Samochodowej w Mławie, które odpowiedziało na potrzeby mławianek – w trosce o ich bezpieczeństwo.

Źródło i zdjęcia: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Darek
Darek
8 lata temu

Warto się szkolić, ja natomiast polecam zakup gazu pieprzowego na bron.pl. Bardzo skuteczne. Kupiłem żonie i naprawdę polecam. Jestem trochę spokojniejszy.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x