Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Szymon Chmielewski Michał Pol kandydat do Rady Miasta Mława wybory samorządowe 2018
Logo
Grażyna Zakrzewska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Trenowały techniki samoobrony w miejskim autobusie


MKM15-sliderTrwa IV edycja programu „Bezpieczna Mławianka”. Na czwartkowym treningu uczestniczki czekała niespodzianka – zamiast sali z matami, autobus Mławskiej Komunikacji Miejskiej. To właśnie w autobusie, panie trenowały techniki samoobrony, wykorzystując torebki, szpilki i kobiecy spryt.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Tematem zajęć były zagrożenia, jakie mogą wystąpić w środkach komunikacji publicznej. Co zrobić, gdy korzystając z autobusu, tramwaju lub metra, ktoś przystawi nam nóż i zażąda oddania pieniędzy, lub podejdzie i chwyci naszą torebkę? Jak się bronić, gdy napastnik zacznie nas dusić? Jak uchronić się przed kieszonkowcem i jak unikać zagrożeń? – tego dowiadywały się uczestniczki zajęć. Panie trenowały pod okiem instruktora technik samoobrony Artura Możdżonka, 2 dana Taekwondo ITF z Akademii Sztuk Walki Senshi w Mławie oraz jego asystentów.

Zajęcia z wykorzystaniem autobusu MKM, odbyły się dzięki pomocy Przedsiębiorstwa Komunikacji Samochodowej w Mławie, które odpowiedziało na potrzeby mławianek – w trosce o ich bezpieczeństwo.

Źródło i zdjęcia: KPP Mława

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
Darek

Warto się szkolić, ja natomiast polecam zakup gazu pieprzowego na bron.pl. Bardzo skuteczne. Kupiłem żonie i naprawdę polecam. Jestem trochę spokojniejszy.