Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Trenowały techniki samoobrony w miejskim autobusie


MKM15-sliderTrwa IV edycja programu „Bezpieczna Mławianka”. Na czwartkowym treningu uczestniczki czekała niespodzianka – zamiast sali z matami, autobus Mławskiej Komunikacji Miejskiej. To właśnie w autobusie, panie trenowały techniki samoobrony, wykorzystując torebki, szpilki i kobiecy spryt.

KSP Mława nabór

Tematem zajęć były zagrożenia, jakie mogą wystąpić w środkach komunikacji publicznej. Co zrobić, gdy korzystając z autobusu, tramwaju lub metra, ktoś przystawi nam nóż i zażąda oddania pieniędzy, lub podejdzie i chwyci naszą torebkę? Jak się bronić, gdy napastnik zacznie nas dusić? Jak uchronić się przed kieszonkowcem i jak unikać zagrożeń? – tego dowiadywały się uczestniczki zajęć. Panie trenowały pod okiem instruktora technik samoobrony Artura Możdżonka, 2 dana Taekwondo ITF z Akademii Sztuk Walki Senshi w Mławie oraz jego asystentów.

Zajęcia z wykorzystaniem autobusu MKM, odbyły się dzięki pomocy Przedsiębiorstwa Komunikacji Samochodowej w Mławie, które odpowiedziało na potrzeby mławianek – w trosce o ich bezpieczeństwo.

Źródło i zdjęcia: KPP Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Trenowały techniki samoobrony w miejskim autobusie"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Darek
Gość

Warto się szkolić, ja natomiast polecam zakup gazu pieprzowego na bron.pl. Bardzo skuteczne. Kupiłem żonie i naprawdę polecam. Jestem trochę spokojniejszy.

wpDiscuz