Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Marek Kiełbiński Czas na posła z Mławy 13 października głosuj na 13
Logo
meblolux
Marek Kiełbiński PiS wybory 2019

Husaria ze srebrem Pucharu Polski. Podium Wodzyńskiego


husariaMławscy specjaliści od brazylijskiego jiu-jitsu wzięli udział w czternastej edycji Pucharu Polski. Reprezentanci Husarii, występujący pod szyldem Mławskiego Centrum Sportów Walki, wrócili do domu ze srebrnym medalem. Na drugim stopniu podium stanął Robert Wodzyński.

Jolanta Karpińska pozycja 19 PiS Powiat Mławski zasługuje na posła wybory 2019


W pierwszym pojedynku podopieczny Michała Wodowskiego poradził sobie z rywalem z Poznańskiej Akademii Gold Team. To otworzyło mu możliwość występu w finale. Pod drugiej stronie maty przeciwnik ze Szczecina. Chwila nieuwagi kosztowała Roberta złoty medal. Szczecinian założył dźwignię na rękę, z której naszemu wojownikowi nie udało się wykaraskać.

Adam Pacuszka i Gracjan Gołębczyk pożegnali się z imprezą już po pierwszym pojedynku. Za to wyjątkowo dzielnie radził sobie w swojej kategorii wiekowej Konrad Wodowski. Miał do pokonania wyjątkowo silną konkurencję – w jego grupie walczyło ponad 40 zawodników. Mławianin wygrał w eliminacjach kilka pojedynków, co otworzyło przed nim możliwość wejścia do strefy medalowej.

Niestety zmęczony nie zdołał przedrzeć się na podium. Ostatecznie musiał się zadowolić piątą pozycją.

Zawody w Wielkopolsce zgromadziły na starcie ponad 550 zawodników nie tylko z terenu Polski. Do rywalizacji przystąpili także przybysze zza granicy.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500