Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Husaria ze srebrem Pucharu Polski. Podium Wodzyńskiego


husariaMławscy specjaliści od brazylijskiego jiu-jitsu wzięli udział w czternastej edycji Pucharu Polski. Reprezentanci Husarii, występujący pod szyldem Mławskiego Centrum Sportów Walki, wrócili do domu ze srebrnym medalem. Na drugim stopniu podium stanął Robert Wodzyński.

KSP Mława nabór

W pierwszym pojedynku podopieczny Michała Wodowskiego poradził sobie z rywalem z Poznańskiej Akademii Gold Team. To otworzyło mu możliwość występu w finale. Pod drugiej stronie maty przeciwnik ze Szczecina. Chwila nieuwagi kosztowała Roberta złoty medal. Szczecinian założył dźwignię na rękę, z której naszemu wojownikowi nie udało się wykaraskać.

Adam Pacuszka i Gracjan Gołębczyk pożegnali się z imprezą już po pierwszym pojedynku. Za to wyjątkowo dzielnie radził sobie w swojej kategorii wiekowej Konrad Wodowski. Miał do pokonania wyjątkowo silną konkurencję – w jego grupie walczyło ponad 40 zawodników. Mławianin wygrał w eliminacjach kilka pojedynków, co otworzyło przed nim możliwość wejścia do strefy medalowej.

Niestety zmęczony nie zdołał przedrzeć się na podium. Ostatecznie musiał się zadowolić piątą pozycją.

Zawody w Wielkopolsce zgromadziły na starcie ponad 550 zawodników nie tylko z terenu Polski. Do rywalizacji przystąpili także przybysze zza granicy.

RS

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz