Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Atrakcyjna promocja Zespołu Szkół Nr 2


101-slider12 maja br. w Zespole Szkół Nr 2 odbył się Dzień Otwarty. Szkołę w tym dniu odwiedzili gimnazjaliści z Mławy, Szydłowa, Dzierzgowa, Lipowca Kościelnego, Szreńska i Iłowa.

KSP Mława nabór

W szkolnych pracowniach goście podejrzeli specyfikę pracy techników żywienia i usług gastronomicznych, techników hotelarstwa, techników obsługi turystycznej, techników logistyków, kelnerów i kucharzy. Zespół Szkół Nr 2 kształci młodzież właśnie w tych zawodach.

Obecni uczniowie, a przyszli kelnerzy, pracownicy hoteli, kucharze, pokazali gościom efekty swoich zajęć praktycznych. Gimnazjaliści  z rozbawieniem próbowali nauczyć się składania serwet i ręczników, podziwiali profesjonalne poczynania uroczych kelnerek, ale prawdziwy zachwyt wywołały popisy kulinarne młodych kucharzy. Pachnące i apetyczne efekty ich śmiałych poczynań bardzo smakowały gimnazjalistom.

RK

 

 

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz