Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
koparki koparko-ładowarki szkolenia kursy egazmina państwowy Mława
Logo
Upominki Handmade Lucky&Berry

Atrakcyjna promocja Zespołu Szkół Nr 2


101-slider12 maja br. w Zespole Szkół Nr 2 odbył się Dzień Otwarty. Szkołę w tym dniu odwiedzili gimnazjaliści z Mławy, Szydłowa, Dzierzgowa, Lipowca Kościelnego, Szreńska i Iłowa.

jmj7 czyszczenie kostki brukowej i elewacji Mława i okolice
Reklama


W szkolnych pracowniach goście podejrzeli specyfikę pracy techników żywienia i usług gastronomicznych, techników hotelarstwa, techników obsługi turystycznej, techników logistyków, kelnerów i kucharzy. Zespół Szkół Nr 2 kształci młodzież właśnie w tych zawodach.

Obecni uczniowie, a przyszli kelnerzy, pracownicy hoteli, kucharze, pokazali gościom efekty swoich zajęć praktycznych. Gimnazjaliści  z rozbawieniem próbowali nauczyć się składania serwet i ręczników, podziwiali profesjonalne poczynania uroczych kelnerek, ale prawdziwy zachwyt wywołały popisy kulinarne młodych kucharzy. Pachnące i apetyczne efekty ich śmiałych poczynań bardzo smakowały gimnazjalistom.

RK

 

 

Udostępnij:
Media Expert Mława
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500