Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Marek Kiełbiński Czas na posła z Mławy 13 października głosuj na 13
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie
Marek Kiełbiński PiS wybory 2019

„Zakładkowy zawrót głowy” rozstrzygnięty


zakladkiWe wtorek 10 maja br. w Bibliotece Pedagogicznej  w Mławie odbyła się uroczystość wręczenia nagród w konkursie „Zakładkowy zawrót głowy”. W konkursie wzięli udział uczniowie ze szkół podstawowych z Mławy oraz powiatu mławskiego.

Jolanta Karpińska pozycja 19 PiS Powiat Mławski zasługuje na posła wybory 2019


Zakładki wykonali uczniowie  szkół podstawowych nr 1, nr 6 i nr 7 w Mławie oraz szkół podstawowych – w Rzęgnowie, Stupsku, Wyszynach i Dzierzgowie. Na konkurs wpłynęło 176 zakładek.

Prace konkursowe oceniane były w dwóch kategoriach: uczniowie klas 1-3 i uczniowie klas  4-6. Nagrodzonych zostało 6 osób,  były też wyróżnienia.

Nagrody i wyróżnienia otrzymali:

W kategorii klas I-III:

  • I miejsce Zuzanna Ulatowska (SP nr 1 w Mławie)
  • II miejsce Lena Kaźmierczak (SP nr 4 w Mławie)
  • III miejsce –Maciej Jeromin ( SP nr 7 w Mławie)

W kategorii klas IV-VI

  • I miejsce – Aleksandra Wójciak ( SP Dzierzgowo)
  • II miejsce – Julia Libert (SP nr 1 w Mławie)
  • III miejsce –Aleksandra Laskowska –(SP Turza Mała)

Wyróżnienie:

  • Wiktoria Lis (SP Wyszyny),Tomasz Kowalski (SP Rzęgnowo), Michalina Tomkielska (SP nr 4), Maciej Szulc (SP nr 7), Lalak Oliwia (SPnr 6), Julia Gąsiorowska  (SP Dzierzgowo), Aleksander Lewandowski (SP nr 7), Natalia Wiśniewska (SP Rzęgnowo),  Oliwia Budzińska (SP nr 7), Ewa Dobrołęcka (SP Stupsk), Nikolas Kołomański (SP nr 6), Oliwia Adamska (SP nr 7), Julia Dworznicka (SP Stupsk), Monika Brzozowska (SP Dzierzgowo).

 Zakładki oceniało jury w składzie: Jolanta Bem dyrektor Powiatowego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Mławie, Bogumiła Tańska i Anna Wesołowska pracownice Biblioteki Pedagogicznej w Mławie oraz Agata Mierzwa kierownik Biblioteki Pedagogicznej.  – Miałyśmy naprawdę trudny orzech do zgryzienia, wybór był trudny, prace są bardzo ciekawe – zdradziła Agata Mierzwa. – To, że ktoś nie dostał nagrody nie oznacza, że nam się jego praca nie podobała. Nie mogliśmy wszystkich nagrodzić. Gratulujemy wszystkim biorącym udział w konkursie i dziękujemy – mówiła Agata Mierzwa.

Nadesłane na konkurs prace można oglądać w Bibliotece Pedagogicznej w Ciechanowie filia w Mławie ul. Sądowa 3a.

RK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500