Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Gimnazjaliści z „Dwójki” reprezentantami w Rejonie Północnego Mazowsza – Turnieju BRD w Obryte


bezpieczenstwoGimnazjaliści z „Dwójki” reprezentantami w Rejonie Północnego Mazowsza – Turnieju BRD w Obryte.

Na początku maja  2016 roku drużyna z Gimnazjum nr 2, składająca się z trzech uczniów: Piotra Wolskiego, Sylwii Bakuły i Dawida Krystkiewicza zajęła drugie miejsce w Powiatowym Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, który odbył się w Szkole Podstawowej nr 6 w Mławie.

Tym samym drużyna zakwalifikowała się do dalszych rozgrywek w Rejonie Północnego Mazowsza, które odbędą się 23 maja 2016r. w miejscowości Obryte w powiecie pułtuskim.

Źródło i zdjęcia: Gimnazjum nr 2 im. dra Józefa Ostaszewskiego w Mławie

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x