Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Dla kogo awans? Konopianka najbliżej A-klasy


KSP Mława nabór

Do końca rozgrywek w ciechanowskiej B-klasie pozostały tylko trzy kolejki. Najbliżej awansu do wyższej klasy rozgrywkowej są reprezentanci Konopianki Konopki. Nad trójką najgroźniejszych konkurentów mają sześć punktów przewagi.

Jedenasta seria przyniosła podopiecznym Mariusza Mikłowskiego wyjazd do Nasielska. Rywalizację z Wkrą Andzin zaczęli od mocnego uderzenia. W 8. minucie Mateusz Nosarzewski otworzył wynik pojedynku, wykorzystując rzut karny. To na dobre rozwiązało worek z trafienia. Do bramki trafili jeszcze dwa razy Matusz Pietruś oraz Georg Gevorgian.

Jeszcze efektowniej poradzili sobie na obcym terenie zawodnicy Wkry Radzanów. W Baboszewie rozgromili tamtejsze Orlęta aż 8:0. Pięć trafień zapisał na swoje konto Zbigniew Kalinowski, dwa Marcin Keczmerski, jedno Krzysztof Dziurlikowski.

Nie próżnowali także zawodnicy Tamki Dzierzgowo. Występując w roli gospodarzy pokonali 4:0 GKS Gumino. Już w 6. minucie bramkarza rywali pokonał Jakub Czaplicki. Potem do bramki trafili jeszcze Michał Zbysiński, Tomasz Grzybowski i Łukasz Wójtowicz.

W najbliższej kolejce najciekawiej zapowiada się pojedynek w Morawach. Konopianka wcieli się w rolę gospodarza w pojedynku z Tamką Dzierzgowo. Z kolei Wkra Radzanów podejmie na własnym terenie Wkrę Andzin.

Tamka Dzierzgowo – GKS Gumino 4:0

Tamka: Miałki – Czaplicki (64. Kwiatek), Grzybowski, Jastrzębowski (83. Szypulski), Lignowski (58. D. Krajewski), Michalak, Perdion (74. Jakóbiak), Wójtowicz, Woźniak, Zaborowski, Zbysiński

Wkra Andzin  – Konopianka Konopki 1:4

Konopianka: Szwejkowski – Ciżewski, Kiełkiewicz, Marach, Łapuć, K. Nosarzewski, M. Nosarzewski, Skura (75. Smaga), Pietruś, Janakakos, Gevorgian (70. Święconek)

Orlęta Baboszewo – Wkra Radzanów 0:8

Wkra: Kocięcki – Grzywacz, Keczmerski, Strzelec (80. Grabowski), Szczepański (55. Końpa), M. Krogulski, Pińkowski, M. Rutecki, Kalinowski, Kolos (60. Wojdowski), Dziurlikowski (70. Sych)

konopiankaRS

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz