Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Konrad Wojnarowski kandydat do sejmiku PSL Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
Cezary Kądrzycki kandydat do Rady Miasta Mława
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Przygotowania do IX Rekonstrukcji Bitwy pod Mławą


rekonstrukcjaMiejski Dom Kultury serdecznie zaprasza mieszkańców miasta i okolic do wzięcia udziału w widowisku plenerowym na polach bitewnych w Uniszkach Zawadzkich 27 sierpnia 2016 r. w charakterze ludności cywilnej.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Przygotowania do tej wspaniałej lekcji historii, poprzedzi nabór do widowiska podczas spotkania inauguracyjnego w dn. 13 maja br. o godz. 18.00 w Sali na Piętrze MDK.

14 maja o godz. 10.00, Miejski Dom Kultury zaprasza na spotkanie ze Sławomirem Cisowskim, popularyzatorem historii i współtwórcą widowisk Bitwa pod Mławą.

Źródło: UM Mława

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500