Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Przygotowania do IX Rekonstrukcji Bitwy pod Mławą


rekonstrukcjaMiejski Dom Kultury serdecznie zaprasza mieszkańców miasta i okolic do wzięcia udziału w widowisku plenerowym na polach bitewnych w Uniszkach Zawadzkich 27 sierpnia 2016 r. w charakterze ludności cywilnej.


Przygotowania do tej wspaniałej lekcji historii, poprzedzi nabór do widowiska podczas spotkania inauguracyjnego w dn. 13 maja br. o godz. 18.00 w Sali na Piętrze MDK.

14 maja o godz. 10.00, Miejski Dom Kultury zaprasza na spotkanie ze Sławomirem Cisowskim, popularyzatorem historii i współtwórcą widowisk Bitwa pod Mławą.

Źródło: UM Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x