Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Popis Jokera i Oldboyów. Falstart debiutantów


sport-sliderRuszyła tegoroczna edycja Dan-Bud Amatorskiej Ligi Orlika. Na inaugurację najbardziej efektowne zwycięstwo zanotowali reprezentanci Jokera. Nie próżnowali także broniący tytułu Oldboye. W efekcie obie ekipy usadowiły się na czele tabeli.

Wesprzyj Bartłomieja
Reklama


Netterowi nie pomogło trafienia Bartosza Wiśniewskiego. Okazało się jedynie honorowe – odpowiedź Jokera była bezlitosna. Hattricki w wykonaniu Łukasza Pietrzaka i Dawida Barcińskiego oraz celne strzały Zbigniewa Krystkiewicza i kapitana Karola Roniewicza dały efektowny sukces 8:1.

Swoich konkurentów nie oszczędzili broniący tytułu Oldboye. Cztery precyzyjne strzały Andrzeja Karpińskiego oraz dwa Mariusza Walczaka sprawiły, że pokonali Marco aż 6:0. Za to Zielone Miasto (poprzednio występowało pod nazwą FC Warszawska) potrzebowało zaledwie jednego celnego uderzenia na pokonanie Ssang Geum.

Wśród jedenastu ekip zgłoszonych do rozgrywek nie zabrakło debiutantów. Gracze Lubas zanotowali falstart, przegrywając 0:3 z LG.  Lepiej poszło zawodnikom Mar-Trans Service. Ostatnia ekipa tegorocznych zmagań na hali w ramach drugiej ligi sięgnęła po punkt w rywalizacji z Dzikami. Mogła nawet wygrać, wychodząc na prowadzenie na początku drugiej połowy. Jednak Mateusz Sokół zdołał doprowadzić do rywalizować.

Druga kolejka zostanie rozegrana w czwartek 12 maja. Jutro odbędą się pojedynki: Dziki – Oldboy, LG – Ssang Geum, Netter – Zielone Miasto, Sparta – Marco, Joker – Mar-Trans Service, Lubas – pauza

I kolejka: LG – Lubas 3:0 (P. Gulajski, K. Siemianowski, M. Buczkowski), Ssang Geum – Zielone Miasto 0:1 (P. Radziszewski), Dziki – Mar-Trans Service 2:2 (D. Kaczerski, M. Sokół – D. Bartkowski, B. Kisiel), Oldboy – Marco 6:0 (A. Karpiński 4, M. Walczak 2), Netter – Joker 1:8 (B. Wiśniewski – Z. Krystkiewicz, D. Barciński 3, Ł. Pietrzak 3, K. Roniewicz), Sparta – pauza

tabela-sport

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x