Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Popis Jokera i Oldboyów. Falstart debiutantów


sport-sliderRuszyła tegoroczna edycja Dan-Bud Amatorskiej Ligi Orlika. Na inaugurację najbardziej efektowne zwycięstwo zanotowali reprezentanci Jokera. Nie próżnowali także broniący tytułu Oldboye. W efekcie obie ekipy usadowiły się na czele tabeli.

KSP Mława nabór

Netterowi nie pomogło trafienia Bartosza Wiśniewskiego. Okazało się jedynie honorowe – odpowiedź Jokera była bezlitosna. Hattricki w wykonaniu Łukasza Pietrzaka i Dawida Barcińskiego oraz celne strzały Zbigniewa Krystkiewicza i kapitana Karola Roniewicza dały efektowny sukces 8:1.

Swoich konkurentów nie oszczędzili broniący tytułu Oldboye. Cztery precyzyjne strzały Andrzeja Karpińskiego oraz dwa Mariusza Walczaka sprawiły, że pokonali Marco aż 6:0. Za to Zielone Miasto (poprzednio występowało pod nazwą FC Warszawska) potrzebowało zaledwie jednego celnego uderzenia na pokonanie Ssang Geum.

Wśród jedenastu ekip zgłoszonych do rozgrywek nie zabrakło debiutantów. Gracze Lubas zanotowali falstart, przegrywając 0:3 z LG.  Lepiej poszło zawodnikom Mar-Trans Service. Ostatnia ekipa tegorocznych zmagań na hali w ramach drugiej ligi sięgnęła po punkt w rywalizacji z Dzikami. Mogła nawet wygrać, wychodząc na prowadzenie na początku drugiej połowy. Jednak Mateusz Sokół zdołał doprowadzić do rywalizować.

Druga kolejka zostanie rozegrana w czwartek 12 maja. Jutro odbędą się pojedynki: Dziki – Oldboy, LG – Ssang Geum, Netter – Zielone Miasto, Sparta – Marco, Joker – Mar-Trans Service, Lubas – pauza

I kolejka: LG – Lubas 3:0 (P. Gulajski, K. Siemianowski, M. Buczkowski), Ssang Geum – Zielone Miasto 0:1 (P. Radziszewski), Dziki – Mar-Trans Service 2:2 (D. Kaczerski, M. Sokół – D. Bartkowski, B. Kisiel), Oldboy – Marco 6:0 (A. Karpiński 4, M. Walczak 2), Netter – Joker 1:8 (B. Wiśniewski – Z. Krystkiewicz, D. Barciński 3, Ł. Pietrzak 3, K. Roniewicz), Sparta – pauza

tabela-sport

RS

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz