Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Noc Muzeów w MZZ – koncert Miro Kępińskiego


nocmuzeow-sliderMuzeum Ziemi Zawkrzeńskiej oraz Miro Kępiński serdecznie zapraszają na Noc Muzeów 2016.

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 14 maja od godz. 18.00. Planowane jest zwiedzanie wystaw stałych i czasowych , a o 21.00 niecodzienny koncert Miro „Modern Film Music”.

Miro Kępiński jest pochodzącym z Mławy kompozytorem muzyki filmowej i telewizyjnej, producentem i performerem. Współpracuje z uznanymi producentami i muzykami z całego świata np: Maor Appelbaum (Faith No More, YES, Limp Bizkit). Jego twórczość można usłyszeć od Australii przez Europę po Los Angeles.

Oficjalna strona Artysty www.mirokepinskimusic.com

nocmuzeow miroŹródło: UM Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x