Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
koparki koparko-ładowarki szkolenia kursy egazmina państwowy Mława
Logo
meblolux

Wypadek na „siódemce” koło Wiśniewa


sliderDziś (10 maja) około godziny 6 rano doszło do wypadku na drodze krajowej nr 7 za miejscowością Wiśniewo, na wysokości Kosin Bartosowych. Samochód ciężarowy zderzył się z ciągnikiem rolniczym. Na tym odcinku utrudniony jest przejazd – ruch odbywa się wahadłowo.


– Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 6:12. Na drodze krajowej nr 7 w okolicach miejscowości Wiśniewo doszło do zdarzenia drogowego z udziałem ciągnika rolniczego marki Ursus i samochodu ciężarowego marki Man. Kierowca ciągnika został przewieziony do szpitala w Mławie. Na miejscu zdarzenia działania prowadzą dwa  zastępy JRG Mława i OSP Kowalewo. Przyczyny zdarzenia ustala obecna na miejscu policja.  W tej chwili na tym odcinku drogi ruch odbywa się wahadłowo – informuje oficer dyżurny PSP Mława.

JK

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

avatar
1500
Osp
Gość
Osp

Obuwie z ATESTEM BHP idealne do wypadku drogowego. Brawo

R
Gość
R

Fajne ma buty dowódcca sekcji z OSP Kowalewo