Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Wypadek na „siódemce” koło Wiśniewa


sliderDziś (10 maja) około godziny 6 rano doszło do wypadku na drodze krajowej nr 7 za miejscowością Wiśniewo, na wysokości Kosin Bartosowych. Samochód ciężarowy zderzył się z ciągnikiem rolniczym. Na tym odcinku utrudniony jest przejazd – ruch odbywa się wahadłowo.

KSP Mława nabór

– Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 6:12. Na drodze krajowej nr 7 w okolicach miejscowości Wiśniewo doszło do zdarzenia drogowego z udziałem ciągnika rolniczego marki Ursus i samochodu ciężarowego marki Man. Kierowca ciągnika został przewieziony do szpitala w Mławie. Na miejscu zdarzenia działania prowadzą dwa  zastępy JRG Mława i OSP Kowalewo. Przyczyny zdarzenia ustala obecna na miejscu policja.  W tej chwili na tym odcinku drogi ruch odbywa się wahadłowo – informuje oficer dyżurny PSP Mława.

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

2 - liczba komentarzy w artykule "Wypadek na „siódemce” koło Wiśniewa"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Osp
Gość

Obuwie z ATESTEM BHP idealne do wypadku drogowego. Brawo

R
Gość

Fajne ma buty dowódcca sekcji z OSP Kowalewo

wpDiscuz