Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Sukcesy wokalne Natalii Siwiec


siwiec (5)Natalia Siwiec, mławianka i uczennica Społecznego Gimnazjum „Wyspianum” w Mławie, odnosi w ostatnim czasie niemałe sukcesy wokalne.

W marcu zdobyła wyróżnienie na II Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Angielskiej „The Ptak” w Płocku. Miesiąc później wyśpiewała 2 miejsce w VI Powiatowym Przeglądzie Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej w Mławie oraz 3 miejsce na XXI Ogólnopolskim Festiwalu Teatru, Piosenki i Tańca „Kwiecień Plecień”. Podczas tego ostatniego konkursu Natalka otrzymała nagrodę z rąk pani Danuty Błażejczyk.

(red.)

siwiec siwiec (2) siwiec (4) siwiec (3)

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x