Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo
meblolux

Spotkanie sieci współpracy nauczycieli bibliotekarzy


fot-1W dniu 27 kwietnia 2016 r. w siedzibie Zespołu Placówek Oświatowych nr 1 w Mławie, przy ulicy Warszawskiej 52, miało miejsce kolejne już spotkanie sieci współpracy nauczycieli bibliotekarzy powiatu mławskiego.

Spotkanie rozpoczął zorganizowany z okazji Międzynarodowego Dnia Książki dla Dzieci, konkurs dla uczniów klas III i IV, pod hasłem „W świecie baśni”. Jego organizatorki, panie: Dorota Tadrzyńska, Agnieszka Wysocka, Nina Maciak i Joanna Tatuch zapewniły uczestnikom mnóstwo atrakcji, a będącym na spotkaniu nauczycielom – udział w zajęciach otwartych. Po zakończeniu konkursu i wręczeniu nagród miała miejsce dyskusja na zasadniczy temat spotkania, czyli promocji czytelnictwa wśród uczniów. Kolejnym punktem spotkania była promocja książki pani Doroty Klimek – nauczyciela bibliotekarza z Zespołu Placówek Oświatowych nr 3 w Mławie pt. „Mława uwodzi. Wybór legend i wierszy”. Na koniec nauczyciele uczestniczyli w prowadzonych przez panią Małgorzatę Komor – nauczyciela bibliotekarza Biblioteki Pedagogicznej w Ciechanowie, warsztatach plastycznych z zakresu techniki kanzashi, będących częścią cyklu „Kreatywny nauczyciel – kreatywny uczeń”.

Źródło: Agata Mierzwa- kierownik Biblioteki Pedagogicznej w Mławie

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz