Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Świerkowe Wzgórze Mława ul. Zabrody Osiedle domy działki
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie
Marek Kiełbiński PiS wybory 2019

Mława. Auto potrąciło rowerzystę na ulicy Piłsudskiego


 

Jolanta Karpińska pozycja 19 PiS Powiat Mławski zasługuje na posła wybory 2019


policja-sliderDo zdarzenia doszło 07.05.2016 r., około godz. 12:40, na skrzyżowaniu z przejazdem dla rowerzystów, w pobliżu sklepu Kaufland przy Alei Piłsudskiego.

Jak wynika z ustaleń, kierująca samochodem marki Opel Astra, 39- letnia kobieta, potrąciła 12- letniego rowerzystę,  znajdującego się na przejeździe dla rowerzystów. Chłopiec nie doznał na szczęście poważniejszych obrażeń ciała. Kierująca oplem kobieta została ukarana mandatem.

 

oprac. JK

Źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500