Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Marek Kiełbiński Czas na posła z Mławy 13 października głosuj na 13
Logo
meblolux
Marek Kiełbiński PiS wybory 2019

Kolejny nietrzeźwy mławianin za kierownicą


slider kontrolaW niedzielę 8 maja rano, tuż po godz. 7:00, interweniujący patrol zatrzymał kolejnego nietrzeźwego kierowcę. Kierujący samochodem marki Volvo mławianin, Arkadiusz P. lat 53, miał w organizmie ponad 0,5 promila alkoholu. Nietrzeźwy kierowca stracił prawo jazdy.

Jolanta Karpińska pozycja 19 PiS Powiat Mławski zasługuje na posła wybory 2019


Podczas weekendu policjanci sprawdzili stan trzeźwości 360 kierujących. Pomimo prowadzonych systematycznie działań, wciąż nie brakuje nietrzeźwych za kierownicą. Dlatego tak ważna jest społeczna reakcja. Wystarczy zadzwonić pod bezpłatny numer alarmowy 997 i przekazać informację.

Źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500