Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Mrówka Mława oferta gazetka promocje
Logo
meblolux
Marek Kiełbiński PiS wybory 2019

Podwójny sukces Avy Zuzanny Dzięgielewskiej


Jolanta Karpińska pozycja 19 PiS Powiat Mławski zasługuje na posła wybory 2019


Gimnazjalistka z mławskiej „Dwójki” z nagrodą na konkursie piosenki francuskiej w Nidzicy oraz Powiatowym Przeglądzie  Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej w Mławie.

W końcu kwietnia br. w Nidzicy odbył się XXXII Regionalny Festiwal Poezji, Prozy i Piosenki Francuskiej. Do zmagań konkursowych przystąpiło 29 uczestników z Olsztyna, Nowego Miasta Lubawskiego, Suwałk, Ełku, Mławy i Nidzicy.

Rywalizacja odbywała się w podziale na kategorie:

– Konkurs Prozy i Poezji:

szkoły gimnazjalne

szkoły ponadgimnazjalne

– Konkurs Piosenki Francuskiej

Uczennica Gimnazjum nr 2  im .dra Józefa Ostaszewskiego w Mławie  Ava Zuzanna Dzięgielewska podbiła serca nidzickiej  publiczności wykonaniem piosenki Stromae „Papaoutai” i zdobyła nagrodę publiczności w tegorocznym konkursie .Zaś w  IV Powiatowym Przeglądzie  Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej w Mławie zdobyła III m-ce w kategorii  gimnazja, soliści – piosenką „Sierotka”. Gratulujemy!

oprac:JK

źródło:M.Dziubiński Gimnazjum nr 2

fot:powiatnidzicki.pl

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500