Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Podwójny sukces Avy Zuzanny Dzięgielewskiej


KSP Mława nabór

Gimnazjalistka z mławskiej „Dwójki” z nagrodą na konkursie piosenki francuskiej w Nidzicy oraz Powiatowym Przeglądzie  Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej w Mławie.

W końcu kwietnia br. w Nidzicy odbył się XXXII Regionalny Festiwal Poezji, Prozy i Piosenki Francuskiej. Do zmagań konkursowych przystąpiło 29 uczestników z Olsztyna, Nowego Miasta Lubawskiego, Suwałk, Ełku, Mławy i Nidzicy.

Rywalizacja odbywała się w podziale na kategorie:

– Konkurs Prozy i Poezji:

szkoły gimnazjalne

szkoły ponadgimnazjalne

– Konkurs Piosenki Francuskiej

Uczennica Gimnazjum nr 2  im .dra Józefa Ostaszewskiego w Mławie  Ava Zuzanna Dzięgielewska podbiła serca nidzickiej  publiczności wykonaniem piosenki Stromae „Papaoutai” i zdobyła nagrodę publiczności w tegorocznym konkursie .Zaś w  IV Powiatowym Przeglądzie  Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej w Mławie zdobyła III m-ce w kategorii  gimnazja, soliści – piosenką „Sierotka”. Gratulujemy!

oprac:JK

źródło:M.Dziubiński Gimnazjum nr 2

fot:powiatnidzicki.pl

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz