Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
koparki koparko-ładowarki szkolenia kursy egazmina państwowy Mława
Logo
meblolux

Podwójny sukces Avy Zuzanny DzięgielewskiejGimnazjalistka z mławskiej „Dwójki” z nagrodą na konkursie piosenki francuskiej w Nidzicy oraz Powiatowym Przeglądzie  Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej w Mławie.

W końcu kwietnia br. w Nidzicy odbył się XXXII Regionalny Festiwal Poezji, Prozy i Piosenki Francuskiej. Do zmagań konkursowych przystąpiło 29 uczestników z Olsztyna, Nowego Miasta Lubawskiego, Suwałk, Ełku, Mławy i Nidzicy.

Rywalizacja odbywała się w podziale na kategorie:

– Konkurs Prozy i Poezji:

szkoły gimnazjalne

szkoły ponadgimnazjalne

– Konkurs Piosenki Francuskiej

Uczennica Gimnazjum nr 2  im .dra Józefa Ostaszewskiego w Mławie  Ava Zuzanna Dzięgielewska podbiła serca nidzickiej  publiczności wykonaniem piosenki Stromae „Papaoutai” i zdobyła nagrodę publiczności w tegorocznym konkursie .Zaś w  IV Powiatowym Przeglądzie  Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej w Mławie zdobyła III m-ce w kategorii  gimnazja, soliści – piosenką „Sierotka”. Gratulujemy!

oprac:JK

źródło:M.Dziubiński Gimnazjum nr 2

fot:powiatnidzicki.pl

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500