Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Mariusz Dziubiński DariuszLampkowski kandydat do Rady Powiatu Mławskiego kandydat do Rady Miasta Mława wybory samorządowe 2018
Logo
Grażyna Zakrzewska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Podwójny sukces Avy Zuzanny Dzięgielewskiej


Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Gimnazjalistka z mławskiej „Dwójki” z nagrodą na konkursie piosenki francuskiej w Nidzicy oraz Powiatowym Przeglądzie  Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej w Mławie.

W końcu kwietnia br. w Nidzicy odbył się XXXII Regionalny Festiwal Poezji, Prozy i Piosenki Francuskiej. Do zmagań konkursowych przystąpiło 29 uczestników z Olsztyna, Nowego Miasta Lubawskiego, Suwałk, Ełku, Mławy i Nidzicy.

Rywalizacja odbywała się w podziale na kategorie:

– Konkurs Prozy i Poezji:

szkoły gimnazjalne

szkoły ponadgimnazjalne

– Konkurs Piosenki Francuskiej

Uczennica Gimnazjum nr 2  im .dra Józefa Ostaszewskiego w Mławie  Ava Zuzanna Dzięgielewska podbiła serca nidzickiej  publiczności wykonaniem piosenki Stromae „Papaoutai” i zdobyła nagrodę publiczności w tegorocznym konkursie .Zaś w  IV Powiatowym Przeglądzie  Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej w Mławie zdobyła III m-ce w kategorii  gimnazja, soliści – piosenką „Sierotka”. Gratulujemy!

oprac:JK

źródło:M.Dziubiński Gimnazjum nr 2

fot:powiatnidzicki.pl

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500