Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Może weźmiecie udział w wyborach?


sylwetkaTrwa konkurs MĘŻCZYZNA ROKU NA WÓZKU 2016. Mogą w nim  uczestniczyć mężczyźni, którzy ukończyli 18 rok życia oraz posiadają aktualne orzeczenie o niepełnosprawności ze wskazaniem na konieczność poruszania się na wózku inwalidzkim. Na wybranego kandydata głosujemy od 5 do 31 maja 2016 r. w formie online na stronie organizatora www.misternawozku.pl.

KSP Mława nabór

Wiemy o co najmniej jednym przedstawicielu Mławy, który do konkursu zgłosił swój akces. To Karol Safaryn, poruszający się na wózku 28 letni  informatyk, muzyk – gitarzysta. Możemy go wesprzeć swoim głosem.

Głosowanie jest bardzo proste:
Wchodzimy na stronę: http://www.misternawozku.pl/kandydat/karol-safaryn/ a następnie przy nazwisku zaznaczamy kropkę i już zrobione!

Głosować można raz dziennie aż do końca trwania konkursu, czyli do 31 maja.

(red.)

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz