Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mława. Na skrzyżowaniu ulic Lelewela i Żwirki zapalił się samochód


sliderStrażacy błyskawicznie ugasili pożar w komorze silnika samochodu osobowego marki Skoda na skrzyżowaniu ulic Lelewela i Żwirki w Mławie.


– Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 19:35. Dwa zastępy JRG Mława podjęły działania gaśnicze, polegające na podaniu prądu wody na komorę silnika samochodu osobowego. Pożar został ugaszony. Nie było osób poszkodowanych. Na miejscu zdarzenia obecny jest patrol policji – informuje oficer dyżurny PSP Mława.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x