Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Mławianka medalistką mistrzostw Europy w teakwon-do


sliderReprezentanci Polski zdominowali przebieg rywalizacji w mistrzostwach Europy w teakwon-do. Wygrali klasyfikację drużynową, stając aż pięćdziesiąt sześć razy na podium. Wśród medalistów była mławianka Aleksandra Przytulska.

KSP Mława nabór

Swoje pierwsze kroki sportsmenka znana w Mławie pod nazwiskiem Kanigowska, stawiała pod opieką trenera Mławskiej Sekcji Taekwon-do, Witolda Gromowskiego. Pod jego okiem odnosiła pierwsze sukcesy na arenie ogólnopolskiej i europejskiej. Wraz z początkiem studiów zmieniła barwy klubowe, zasilając szeregi Gdańskiego Klubu Taekwon-do. W tym roku otrzymała powołanie do kadry narodowej i wraz z innymi polskimi kadrowiczami zjawiła się w Tempere, gdzie spotkali się najlepsi zawodnicy z europejskiego kontynentu.

Nasza zawodniczka wróciła do domu z trzema krążkami. Jeden z nich zdobyła w walkach indywidualnych, natomiast dwa pozostałe wywalczyła w kategoriach zespołowych. W technikach specjalnych cieszyła się z koleżankami ze złota, natomiast w drużynowej próbie siły – ze srebra.

RS

fot. archiwum prywatne

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

3 - liczba komentarzy w artykule "Mławianka medalistką mistrzostw Europy w teakwon-do"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Fanka
Gość

Brawo Ola!!!

Fan
Gość

Szacun

kot
Gość

Gratuluję Pani. Jest Pani rewelacyjna. To nie pierwsze takie wielkie zwycięstwa.Jesteśmy z Pani dumni.

wpDiscuz