Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Konrad Wojnarowski nr na liście PSL Koalicja Wybory 2019
Logo
meblolux
Marek Kiełbiński PiS wybory 2019

Mławianka medalistką mistrzostw Europy w teakwon-do


sliderReprezentanci Polski zdominowali przebieg rywalizacji w mistrzostwach Europy w teakwon-do. Wygrali klasyfikację drużynową, stając aż pięćdziesiąt sześć razy na podium. Wśród medalistów była mławianka Aleksandra Przytulska.

Jolanta Karpińska pozycja 19 PiS Powiat Mławski zasługuje na posła wybory 2019


Swoje pierwsze kroki sportsmenka znana w Mławie pod nazwiskiem Kanigowska, stawiała pod opieką trenera Mławskiej Sekcji Taekwon-do, Witolda Gromowskiego. Pod jego okiem odnosiła pierwsze sukcesy na arenie ogólnopolskiej i europejskiej. Wraz z początkiem studiów zmieniła barwy klubowe, zasilając szeregi Gdańskiego Klubu Taekwon-do. W tym roku otrzymała powołanie do kadry narodowej i wraz z innymi polskimi kadrowiczami zjawiła się w Tempere, gdzie spotkali się najlepsi zawodnicy z europejskiego kontynentu.

Nasza zawodniczka wróciła do domu z trzema krążkami. Jeden z nich zdobyła w walkach indywidualnych, natomiast dwa pozostałe wywalczyła w kategoriach zespołowych. W technikach specjalnych cieszyła się z koleżankami ze złota, natomiast w drużynowej próbie siły – ze srebra.

RS

fot. archiwum prywatne

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

3
KOMENTARZE

avatar
1500
Fanka
Gość
Fanka

Brawo Ola!!!

Fan
Gość
Fan

Szacun

kot
Gość
kot

Gratuluję Pani. Jest Pani rewelacyjna. To nie pierwsze takie wielkie zwycięstwa.Jesteśmy z Pani dumni.