Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
koparki koparko-ładowarki szkolenia kursy egazmina państwowy Mława
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Mławianka medalistką mistrzostw Europy w teakwon-do


sliderReprezentanci Polski zdominowali przebieg rywalizacji w mistrzostwach Europy w teakwon-do. Wygrali klasyfikację drużynową, stając aż pięćdziesiąt sześć razy na podium. Wśród medalistów była mławianka Aleksandra Przytulska.


Swoje pierwsze kroki sportsmenka znana w Mławie pod nazwiskiem Kanigowska, stawiała pod opieką trenera Mławskiej Sekcji Taekwon-do, Witolda Gromowskiego. Pod jego okiem odnosiła pierwsze sukcesy na arenie ogólnopolskiej i europejskiej. Wraz z początkiem studiów zmieniła barwy klubowe, zasilając szeregi Gdańskiego Klubu Taekwon-do. W tym roku otrzymała powołanie do kadry narodowej i wraz z innymi polskimi kadrowiczami zjawiła się w Tempere, gdzie spotkali się najlepsi zawodnicy z europejskiego kontynentu.

Nasza zawodniczka wróciła do domu z trzema krążkami. Jeden z nich zdobyła w walkach indywidualnych, natomiast dwa pozostałe wywalczyła w kategoriach zespołowych. W technikach specjalnych cieszyła się z koleżankami ze złota, natomiast w drużynowej próbie siły – ze srebra.

RS

fot. archiwum prywatne

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

3
KOMENTARZE

avatar
1500
Fanka
Gość
Fanka

Brawo Ola!!!

Fan
Gość
Fan

Szacun

kot
Gość
kot

Gratuluję Pani. Jest Pani rewelacyjna. To nie pierwsze takie wielkie zwycięstwa.Jesteśmy z Pani dumni.