Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Harcerska akcja „Wszyscy jesteśmy biało-czerwoni”


slider parkPo oficjalnej części miejskich obchodów Święta Narodowego Trzeciego Maja w mławscy harcerze przygotowali w parku wiele atrakcji na świąteczne popołudnie.  

KSP Mława nabór

W okolicach estrady stanęła ściana wspinaczkowa, gdzie głównie młodzi mławianie sprawdzali swoje umiejętności alpinistyczne. Harcerze poprowadzili również dla chętnych różne gry i zabawy. Było malowanie orła – godła RP, malowanie twarzy, lepienie z modeliny, różne turnieje i zabawy. Tworzone na poczekaniu drużyny  grały w Street Soccer – piłkę nożną. Miłośnicy ruchu na świeżym powietrzu mogli poćwiczyć plenerowy aerobik.

Akcję „Wszyscy jesteśmy biało-czerwoni” zakończył koncert Jacka Flisaka „Fidela”, który zaśpiewał piosenki nie żyjącego już poety i barda Jacka Kaczmarskiego.

JK

« 1 z 2 »
Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Harcerska akcja „Wszyscy jesteśmy biało-czerwoni”"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
kot
Gość

To świetnie, że wszyscy jesteśmy biało-czerwoni, bo mam wrażenie, że takiej bezinteresownej życzliwości nam zaczyna coraz bardziej brakować. Nie rozumiem, dlaczego na boisku tworzą się dwie grupy dzieci, każda kopiąca do jednej bramki, jakby razem nie można było w mieszanych składach rozegrać meczu, dlaczego jak się koleguje dwóch, trzeci nie może dołączyć, bo zaraz rozbije znajomość, jakby we trójkę nie można było się bawić, dlaczego na wsi sąsiad patrzy zawistnie przez płot sąsiada, i w razie biedy nie pomoże, kiedyś tak nie było. ale może tylko mi się tak wydaje, i musze zacząć od siebie….

wpDiscuz