Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Harcerska akcja „Wszyscy jesteśmy biało-czerwoni”


slider parkPo oficjalnej części miejskich obchodów Święta Narodowego Trzeciego Maja w mławscy harcerze przygotowali w parku wiele atrakcji na świąteczne popołudnie.  


W okolicach estrady stanęła ściana wspinaczkowa, gdzie głównie młodzi mławianie sprawdzali swoje umiejętności alpinistyczne. Harcerze poprowadzili również dla chętnych różne gry i zabawy. Było malowanie orła – godła RP, malowanie twarzy, lepienie z modeliny, różne turnieje i zabawy. Tworzone na poczekaniu drużyny  grały w Street Soccer – piłkę nożną. Miłośnicy ruchu na świeżym powietrzu mogli poćwiczyć plenerowy aerobik.

Akcję „Wszyscy jesteśmy biało-czerwoni” zakończył koncert Jacka Flisaka „Fidela”, który zaśpiewał piosenki nie żyjącego już poety i barda Jacka Kaczmarskiego.

JK

« 1 z 2 »
Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
kot
kot
5 lata temu

To świetnie, że wszyscy jesteśmy biało-czerwoni, bo mam wrażenie, że takiej bezinteresownej życzliwości nam zaczyna coraz bardziej brakować. Nie rozumiem, dlaczego na boisku tworzą się dwie grupy dzieci, każda kopiąca do jednej bramki, jakby razem nie można było w mieszanych składach rozegrać meczu, dlaczego jak się koleguje dwóch, trzeci nie może dołączyć, bo zaraz rozbije znajomość, jakby we trójkę nie można było się bawić, dlaczego na wsi sąsiad patrzy zawistnie przez płot sąsiada, i w razie biedy nie pomoże, kiedyś tak nie było. ale może tylko mi się tak wydaje, i musze zacząć od siebie….

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x