Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Marek Kiełbiński Czas na posła z Mławy 13 października głosuj na 13
Logo
meblolux
Marek Kiełbiński PiS wybory 2019

WYSTRZAŁOWA MAJÓWKA „KALIBER” 2016


sliderMławski Klub Strzelectwa Sportowego „Kaliber” w ramach promocji i zachęty do uprawiania strzelectwa sportowego zaprosił mławian 1 maja do klubowej strzelnicy w ramach dni otwartych klubu.

Jolanta Karpińska pozycja 19 PiS Powiat Mławski zasługuje na posła wybory 2019


Okazuje się że strzelectwo sportowe to nie tylko męska specjalność. Pośród 238 członków klubu jest 14 kobiet. W dniu otwartym klub dał możliwość strzelania zarówno z pistoletów jak i broni długiej wszystkim, którzy chcieli wypróbować pewność ręki i celność oka. Prezes klubu Marek Złotowski i wiceprezes Zbigniew Głażewski prezentowali licznie przybyłym mławianom różne rodzaje pistoletów, broń gładkolufową – „pompkę” oraz legendarny karabin kałasznikowa. Prezentacji towarzyszyły opowieści o ciekawostkach związanych z bronią i amunicją.

Do wstępowania do klubu zachęca jego prezes Marek Złotowski, choć podkreśla, że nie chodzi tu o działania masowe, ale bardziej o przyciągnięcie zaangażowanych pasjonatów.

– Klub funkcjonuje jako stowarzyszenie, zrzeszony jest w Mazowieckim Związku Strzelectwa Sportowego. Posiadamy – odnawianą co cztery lata – licencję Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego uprawniającą do prowadzenia strzelectwa sportowego i szkolenia. Mamy doświadczoną kadrę – dwóch trenerów strzelectwa sportowego,  kilkunastu instruktorów i sędziów. Zależy nam, żeby ludzie potrafili posługiwać się bronią, bo nie wiadomo co nas w przyszłości czeka. Społeczeństwo, które umie posługiwać się bronią czuje się bardziej komfortowo bo jest się wstanie w razie czego obronić. Chcemy zaprosić do klubu osoby, które faktycznie pasjonują się strzelectwem sportowym. Przyjmujemy młodzież od 13 roku życia. Dla młodzieży jest to wpisowe 60 zł i 60 zł składka roczna, co w rozbiciu daje miesięcznie 5 zł, to mniej niż paczka papierosów – zachęca prezes Złotowski.

Dodatkowych informacji udzielają władze klubu w jego siedzibie:

Kościuszki 51a, 06-500 Mława

emalowo: [email protected]

lub telefonicznie + 502 248 536

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500