Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Pożegnanie maturzystów w Katolickim Liceum Ogólnokształcącym


13119971_1007480949289904_6100007958303431887_oW piątek, 29 kwietnia, pożegnano kolejny, 12. rocznik absolwentów Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego.

KSP Mława nabór

Dyrektor Jacek Dusza życzył abiturientom, aby już wkrótce wydali dobre owoce dotychczasowej nauki. Wręczono świadectwa i nagrody. Specjalne wyrazy wdzięczności złożono Dorocie Stolarczyk, wychowawczyni klasy. Rodzice Adama Śliwińskiego oraz Karoliny Rybki otrzymali listy gratulacyjne od dyrektora. Wzruszającemu nastrojowi towarzyszyły pieśni wykonane przez Julię Nitczyńską (z klasy II) przy akompaniamencie Filipa Rembisza. Kilka tańców latynoamerykańskich i standardowych zaprezentowali Szymon Zakrzewski (klasa II) i Julia Giesek.

Źródło i zdjęcia: Katolickie Liceum Ogólnokształcące

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz