Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Pożegnanie maturzystów w Katolickim Liceum Ogólnokształcącym


13119971_1007480949289904_6100007958303431887_oW piątek, 29 kwietnia, pożegnano kolejny, 12. rocznik absolwentów Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego.

Dyrektor Jacek Dusza życzył abiturientom, aby już wkrótce wydali dobre owoce dotychczasowej nauki. Wręczono świadectwa i nagrody. Specjalne wyrazy wdzięczności złożono Dorocie Stolarczyk, wychowawczyni klasy. Rodzice Adama Śliwińskiego oraz Karoliny Rybki otrzymali listy gratulacyjne od dyrektora. Wzruszającemu nastrojowi towarzyszyły pieśni wykonane przez Julię Nitczyńską (z klasy II) przy akompaniamencie Filipa Rembisza. Kilka tańców latynoamerykańskich i standardowych zaprezentowali Szymon Zakrzewski (klasa II) i Julia Giesek.

Źródło i zdjęcia: Katolickie Liceum Ogólnokształcące

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x