Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

BMW w rowie – jedna osoba w szpitalu. Aktualizacja


sliderDziś (3 maja) na drodze wojewódzkiej nr 544 w miejscowości Kluszewo (gm. Szydłowo) samochód osobowy marki BMW wypadł z jezdni i znalazł się w przydrożnym rowie. Jedna osoba została przewieziona do szpitala w Mławie.

KSP Mława nabór

– Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 19:18. W miejscowości Kluszewo samochód osobowy wjechał do rowu. Jedna osoba została poszkodowana. Została przewieziona do szpitala w Mławie. Na miejscu zdarzenia akcję prowadziły dwa zastępy JRG Mława oraz OSP Szydłowo. Przyczynę zdarzenia ustala obecna na miejscu policja – informuje oficer dyżurny PSP Mława.

Aktualizacja 04.05.2016

– Trwają czynności mławskiej policji w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło 03 maja o godz. 19.00 w miejscowości Kluszewo, gm. Szydłowo. W wypadku ranny został pasażer pojazdu osobowego 20-letni mieszkaniec pow. mławskiego.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący pojazdem marki BMW 320, 24-letni mieszkaniec pow. mławskiego z nieustalonych przyczyn zjechał na prawe pobocze a następnie do przydrożnego rowu, gdzie zderzył się z tablicą informacyjną. Pasażer w/w pojazdu został przewieziony do szpitala w Mławie. Kierujący pojazdem oddalił się z miejsca zdarzenia przed przybyciem służb ratunkowych. Trwają czynności policji – informuje KPP Mława.

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz