Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Flaga narodowa dla każdego mieszkańca gminy


slider wiśniewoCzy w gminie Wiśniewo przyjmie się zwyczaj i nawyk powszechnego wywieszania flag narodowych z okazji świąt państwowych?

KSP Mława nabór

Aby zachęcić mieszkańców do takiego manifestowania tożsamości narodowej wójt gminy Wiśniewo Zbigniew Kleniewski na sesji rady gminy w dniu 27 kwietnia br. rozdawał flagi narodowe i apelował o ich wywieszanie. Prosił radnych i sołtysów obecnych na sesji o przekazywanie flag także sąsiadom w swoich miejscowościach. Na tę akcję gmina zakupiła 700 flag i każdy mieszkaniec mógł ją otrzymać również w urzędzie gminy.

– Zbliżają się święta 1,2,3 maja. My rozdajemy flagi dla mieszkańców. Trzeba tylko dołożyć kij, może być nawet od szczotki. Nie trzeba się wstydzić narodowych barw. Na jesieni przed 11 listopada akcję powtórzymy. To dobry zwyczaj. Widać w telewizji, że w niektórych państwach obywatele to stosują.  U nas też się przyjmie. Państwo radni weźcie dla siebie i najbliższych sąsiadów – apelował i zachęcał  wójt Kleniewski.

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz