Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Flaga narodowa dla każdego mieszkańca gminy


slider wiśniewoCzy w gminie Wiśniewo przyjmie się zwyczaj i nawyk powszechnego wywieszania flag narodowych z okazji świąt państwowych?

Wesprzyj Bartłomieja
Reklama


Aby zachęcić mieszkańców do takiego manifestowania tożsamości narodowej wójt gminy Wiśniewo Zbigniew Kleniewski na sesji rady gminy w dniu 27 kwietnia br. rozdawał flagi narodowe i apelował o ich wywieszanie. Prosił radnych i sołtysów obecnych na sesji o przekazywanie flag także sąsiadom w swoich miejscowościach. Na tę akcję gmina zakupiła 700 flag i każdy mieszkaniec mógł ją otrzymać również w urzędzie gminy.

– Zbliżają się święta 1,2,3 maja. My rozdajemy flagi dla mieszkańców. Trzeba tylko dołożyć kij, może być nawet od szczotki. Nie trzeba się wstydzić narodowych barw. Na jesieni przed 11 listopada akcję powtórzymy. To dobry zwyczaj. Widać w telewizji, że w niektórych państwach obywatele to stosują.  U nas też się przyjmie. Państwo radni weźcie dla siebie i najbliższych sąsiadów – apelował i zachęcał  wójt Kleniewski.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x