Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dzielnicowi uratowali życie 50– letniemu mężczyźnie


dzielnicowi 2Dzięki natychmiastowej akcji dzielnicowych z Posterunku Policji w Wieczfni Kościelnej oraz reakcji sąsiadów, udało się zapobiec tragedii. Policjanci uratowali życie mieszkającemu samotnie mężczyźnie, który spowodował pożar i stracił przytomność.

Do zdarzenia doszło tuż przed majowym weekendem, 28 kwietnia w miejscowości Szumsk Sodowo gm. Dzierzgowo. Dzielnicowy, st. asp. Jacek Bukowski odebrał telefon od zaniepokojonej kobiety, która oświadczyła, że z mieszkania sąsiada wydobywa się gęsty dym, który przedostaje się również do jej domu, gdyż zamieszkują w zabudowie szeregowej. Natychmiast po zgłoszeniu, na miejsce zdarzenia przyjechał patrol dzielnicowych, st. asp Jacek Bukowski oraz asp. Tomasz Karpiński. Policjanci wyważyli drzwi. Pomieszczenia wypełnione były gęstym, duszącym dymem. Policjanci otworzyli wszystkie okna. W jednym z pomieszczeń odnaleźli nieprzytomnego właściciela. Wynieśli mężczyznę na zewnątrz, udzielili mu pomocy i wezwali karetkę pogotowia. Zlokalizowali także źródło pożaru, którym okazała się kuchenka, podłączona do butli gazowej, na której paliło się pozostawione na ogniu naczynie. Policjanci ugasili pożar, zabezpieczyli kuchenkę  gazową i wywietrzyli wszystkie pomieszczenia. Uratowany przez policjantów mężczyzna został przewieziony do szpitala na obserwację.

źródło i foto: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x