Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Dzielnicowi uratowali życie 50– letniemu mężczyźnie


dzielnicowi 2Dzięki natychmiastowej akcji dzielnicowych z Posterunku Policji w Wieczfni Kościelnej oraz reakcji sąsiadów, udało się zapobiec tragedii. Policjanci uratowali życie mieszkającemu samotnie mężczyźnie, który spowodował pożar i stracił przytomność.

KSP Mława nabór

Do zdarzenia doszło tuż przed majowym weekendem, 28 kwietnia w miejscowości Szumsk Sodowo gm. Dzierzgowo. Dzielnicowy, st. asp. Jacek Bukowski odebrał telefon od zaniepokojonej kobiety, która oświadczyła, że z mieszkania sąsiada wydobywa się gęsty dym, który przedostaje się również do jej domu, gdyż zamieszkują w zabudowie szeregowej. Natychmiast po zgłoszeniu, na miejsce zdarzenia przyjechał patrol dzielnicowych, st. asp Jacek Bukowski oraz asp. Tomasz Karpiński. Policjanci wyważyli drzwi. Pomieszczenia wypełnione były gęstym, duszącym dymem. Policjanci otworzyli wszystkie okna. W jednym z pomieszczeń odnaleźli nieprzytomnego właściciela. Wynieśli mężczyznę na zewnątrz, udzielili mu pomocy i wezwali karetkę pogotowia. Zlokalizowali także źródło pożaru, którym okazała się kuchenka, podłączona do butli gazowej, na której paliło się pozostawione na ogniu naczynie. Policjanci ugasili pożar, zabezpieczyli kuchenkę  gazową i wywietrzyli wszystkie pomieszczenia. Uratowany przez policjantów mężczyzna został przewieziony do szpitala na obserwację.

źródło i foto: KPP Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz