Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Pożegnanie absolwentów w I LO w Mławie


sliderW I Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Wyspiańskiego w Mławie odbyła się uroczystość pożegnania 162 tegorocznych   absolwentów, którzy już 4 maja przystąpią do egzaminu maturalnego.

KSP Mława nabór

W piątek 28 kwietnia br. mławski „ogólniak” na uroczystej akademii pożegnał swoich absolwentów – uczniów klas trzecich. Wśród gości zasiedli między innymi starosta Włodzimierz Wojnarowski, skarbnik powiatu Elżbieta Kowalska, ks. dr Ryszard Kamiński, były poseł Mirosław Koźlakiewicz, przedstawiciele rady rodziców i nauczyciele.

Życzenia i ciepłe słowa kierowali do maturzystów dyrektor Przemysław Kubiński i starosta Wojnarowski.

Podczas uroczystości odbyło się ślubowanie nowo wybranego pocztu sztandarowego szkoły i starsi koledzy przekazali sztandar swoim następcom. Maturzystom wyróżniającym się w nauce, sporcie, i pracy społecznej przyznano nagrody i wyróżnienia. Zgromadzeni na sali gimnastycznej goście i społeczność szkoły mieli okazję wysłuchać szkolnego zespołu muzycznego, który wzbudził aplauz u publiczności. Było uroczyście, wzruszająco i radośnie.

Drodzy Absolwenci – trzymamy kciuki za Wasz egzamin maturalny, za dalsze wybory dróg życiowych, za sukcesy, te małe i te wielkie.

RK

« 1 z 3 »
Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz