Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Mława. Wyróżnienia dla najaktywniejszych czytelników 2015 roku


sliderObchodzony od 15 lat Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich stał się okazją, żeby w ramach tych dni nagrodzić i wyróżnić najaktywniejszych mławskich czytelników – zarówno tych najmłodszych jak i trochę starszych.


28 kwietnia 2016 roku w sali na piętrze Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Bolesława Prusa w Mławie odbyło się spotkanie pt. „Przyjaciel książek” podczas którego nastąpiło uhonorowanie Czytelników 2015.

Gospodarzami uroczystości byli bibliotekarze  Miejskiej Biblioteki Publicznej, gości przywitała dyrektor  Maria Świtoń.  Szczególnie serdecznie powitała bohaterów spotkania wiernych czytelników. – Rokrocznie mniej więcej o tej porze staramy się uhonorować, wyróżnić naszych wiernych czytelników,  tych którzy przychodzą często i bardzo dużo czytają – mówiła pani dyrektor.

Podczas spotkania jego uczestnicy poznali historię Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich obchodzonego od 2001 r.  W ramach tych dni Miejska Biblioteka Publiczna im. B. Prusa w Mławie doceniła swoich Czytelników. Wyróżnienie dla najaktywniejszych Czytelników 2015 otrzymali:

DZIAŁ UDOSTĘPNIANIA I INFORMACJI

 1. Janiszewski Mateusz
 2. Kozłowska Marzena
 3. Krawczyk Krystyna

ODDZIAŁ DLA DZIECI

 1. Bartoszczyk Jakub
 2. Krajewska Aleksandra
 3. Pokutycki Kamil

FILIA NR 1

 1. Gwarda Monika
 2. Kucharewicz Anna
 3. Topa Oliwia

FILIA NR 2

 1. Janeczek Krystyna
 2. Kalisz Izabela
 3. Ostrowska Iga

Uroczystość uświetnił występ wokalistki Natalii Siwiec – uczennicy pierwszej klasy Społecznego Gimnazjum „Wyspianum” w Mławie.

RK

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
...
...
6 lata temu

Brawo dla wiernych czytelników, szczególnie dla tych najmłodszych oraz ich rodziców, którzy umieją rozsmakować swoje pociechy w słowie pisanym, bo filmy i gry komputerowe nigdy nie zastąpią książek (czy to papierowych czy elektronicznych). Czytając książki rozwijamy się intelektualnie, pogłębiamy swoją wiedzę, poznajemy nowe słowa, pobudzamy wyobraźnię itp.itd.
Brawo także dla Pań bibliotekarek, które nie tylko aktywizują mieszkańców do czytelnictwa…

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x