Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zaproszenie na Uroczystości Patriotyczno – Religijne Święta Konstytucji 3 Maja


3majaDziekan Dekanatu Mławskiego oraz Burmistrz Miasta Mława serdecznie zapraszają na UROCZYSTOŚCI PATRIOTYCZNO – RELIGIJNE ŚWIĘTA KONSTYTUCJI w dniu 3 maja 2016 r. (wtorek).


W programie:

10.30 – Msza Św. w Kościele Matki Bożej Królowej Polski

Poczty sztandarowe prosimy o zebranie się o godz. 10.20 przed wejściem do Kościoła.

11.30 – Uroczysty przemarsz pod Dąb Niepodległości w Parku Miejskim

ok. godz. 12.00

Przemówienie okolicznościowe
Złożenie kwiatów pod Głazem „Niepodległości”

Konstytucja 3 Maja – uchwalona 3 maja 1791 roku ustawa regulująca ustrój prawny Rzeczypospolitej Obojga Narodów. Powszechnie przyjmuje się, że Konstytucja 3 maja była pierwszą w Europie i drugą na świecie (po konstytucji amerykańskiej z 1787 r.) nowoczesną, spisaną konstytucją.

Źródło: UM Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x