Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
LOK Mława
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Strażacy gaszą pożar w zakładzie przetwarzania odpadów w Kosinach Bartosowych


slider2Siedem zastępów strażaków gasi pożar w zakładzie przetwarzania odpadów w Kosinach Bartosowych należącym do spółki Novago. Do zapłonu na składowisku paliw alternatywnych doszło dziś (27 kwietnia) około godziny 11.


– Zgłoszenie o pożarze otrzymaliśmy o godzinie 11:02. Do zdarzenia zadysponowane zostały 3 zastępy JRG Mława, 2 samochody operacyjne oraz 4 zastępy OSP – z Podkrajewa, Niedzborza i dwa z Kowalewa. Pożar objął powierzchnię ok. 600 m kw. Działania straży polegają na przelewaniu wodą wywożonych stopniowo warstw odpadów – informuje oficer dyżurny PSP Mława.

JK

slider

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
Toten
Gość
Toten

.Płoną, płoną odpady każdego dnia…