Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

MŁAWA GAMES ARENA


sliderrrTurnieje gier komputerowych od kilku lat organizowane są w wielu miejscowościach w Polsce i cieszą się dużą popularnością zwłaszcza wśród młodego pokolenia.


Z taką inicjatywą po raz pierwszy w Mławie wystąpiły wspólnie szkoły: Gimnazjum nr 2  oraz Technikum Nr 1 i Zasadnicza Szkoła Zawodowa Nr 1 (Zespół Szkół Nr 1). 23 i 24 kwietnia br. drużyny uczniów mławskich szkół rywalizowały w Mławskiej Hali Sportowej w dwóch kultowych już grach: Counter Strike: Global Offensive i FIFA 16.

– To gry diametralnie różniące się od siebie. CS:GO to strzelanka sieciowa dlatego możliwość gry mają tu uczniowie szkół gimnazjalnych i średnich. FIFA 16 to piłka nożna i tu mogą uczestniczyć już uczniowie szkół podstawowych jak i pozostałych szkół – mówi Jakub Kowalewski  nauczyciel Gimnazjum nr 2 – przedstawiciel organizatorów turnieju.

W turnieju CS:GO zagrało 16 drużyn składających się z pięciu uczestników. Ostateczna klasyfikacja po fazie finałowej rozgrywek wygląda następująco:

I miejse TEAM: Asome Team (Asome) w składzie:

Patryk Rybicki, Sebastian Olbryś, Michał Kawczyński, Dominik Czajka, Karol Łatka

II miejse TEAM: NoPainNoGame (NPNG) w składzie:

Mateusz Różański, Daniel Jastrzębski, Wiktor Jeromin, Radosław Chrostek, Tomasz Gólnik

III miejse TEAM: ZS1 EastToWin w składzie:

Krystian Fronc, Sebastian Kotras, Sebastian Olszak, Konrad Szczepański, Dawid Lubiejewski.

W rozgrywkach FIFA 16 uczestniczyło 10 zawodników. Rozgrywki odbyły się w dwóch grupach, czterech najlepszych zawodników spotkało się w fazie finałowej. Zwycięzcą rozgrywek został Mateusz Dudek. Ostateczne wyniki rywalizacji:

I miejse: Mateusz Dudek

II miejsce: Wiktor Lipka

III miejsce: Rafał Piątkowski

wyróżnienie: Grzegorz Dymkowski

Wszyscy uczestnicy, którzy stanęli na podium otrzymali nagrody rzeczowe.Organizatorzy już zapraszają wszystkich do udziału w przyszłych edycjach turnieju.Bieżące informacje można znaleźć na facebook-u: MŁAWA GAMES ARENA oraz na stronie internetowej: www.turniej.gimnazjum2.com.pl

JK

Fot. Organizatorzy i własne

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x