Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Pożar auta oraz zarośli w Strzegowie


straz_sliderW minionym tygodniu jednostki ratowniczo gaśnicze mławskiej straży aż trzykrotnie interweniowały w Strzegowie. O działaniach ratowniczych po zderzeniu samochodu osobowego z łosiem pisaliśmy już w dniu zaistnienia zdarzenia. Oprócz tego zdarzenia strażacy gasili płonącą Mazdę oraz pożar zarośli na nieużytkach.


20.04.2016 roku o godzinie 03.50 przy ul. Wyzwolenia w Strzegowie doszło do pożaru samochodu osobowego marki Mazda 6. W chwili dojazdu jednostek ochrony przeciwpożarowej pożarem objęta była komora silnika oraz wnętrze samochodu osobowego. Pojazd znajdował się na parkingu przy budynku hotelowym. Osób poszkodowanych nie było. Działania zastępów z JRG PSP Mława oraz OSP Strzegowo i Unierzyż  polegały na podaniu dwóch prądów wody w natarciu na palącą się komorę silnika oraz wnętrze pojazdu. Po ugaszeniu samochodu dokładnie sprawdzono miejsce zdarzenia. Prawdopodobną przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej w pojeździe. Spaleniu uległ całkowicie samochód osobowy. Straty oszacowano na 7 tys. zł. Akcja trwała 1 godzinę 15 minut.

22.04.2016 roku o godzinie 10.08 w miejscowości Strzegowo w wyniku prawdopodobnie zaprószenia ognia doszło do pożaru zarośli na nieużytkach. Działania zastępów z JRG PSP Mława oraz OSP Strzegowo i Niedzbórz polegały na podaniu prądów wody w natarciu na palące się nieużytki. Akcja trwała 1 godzinę 31 minut.

oprac. JK

Źródło: mł. bryg. Marek Augustynowicz PSP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim
Anonim
5 lata temu

Ale stara fotka strażnicy:)

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x