Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Sławomir Kowalewski kandydat na burmistrza Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
Czarnecka Bielska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Pożar auta oraz zarośli w Strzegowie


straz_sliderW minionym tygodniu jednostki ratowniczo gaśnicze mławskiej straży aż trzykrotnie interweniowały w Strzegowie. O działaniach ratowniczych po zderzeniu samochodu osobowego z łosiem pisaliśmy już w dniu zaistnienia zdarzenia. Oprócz tego zdarzenia strażacy gasili płonącą Mazdę oraz pożar zarośli na nieużytkach.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

20.04.2016 roku o godzinie 03.50 przy ul. Wyzwolenia w Strzegowie doszło do pożaru samochodu osobowego marki Mazda 6. W chwili dojazdu jednostek ochrony przeciwpożarowej pożarem objęta była komora silnika oraz wnętrze samochodu osobowego. Pojazd znajdował się na parkingu przy budynku hotelowym. Osób poszkodowanych nie było. Działania zastępów z JRG PSP Mława oraz OSP Strzegowo i Unierzyż  polegały na podaniu dwóch prądów wody w natarciu na palącą się komorę silnika oraz wnętrze pojazdu. Po ugaszeniu samochodu dokładnie sprawdzono miejsce zdarzenia. Prawdopodobną przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej w pojeździe. Spaleniu uległ całkowicie samochód osobowy. Straty oszacowano na 7 tys. zł. Akcja trwała 1 godzinę 15 minut.

22.04.2016 roku o godzinie 10.08 w miejscowości Strzegowo w wyniku prawdopodobnie zaprószenia ognia doszło do pożaru zarośli na nieużytkach. Działania zastępów z JRG PSP Mława oraz OSP Strzegowo i Niedzbórz polegały na podaniu prądów wody w natarciu na palące się nieużytki. Akcja trwała 1 godzinę 31 minut.

oprac. JK

Źródło: mł. bryg. Marek Augustynowicz PSP Mława

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
Anonim

Ale stara fotka strażnicy:)