Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zachowuj się ekologicznie! Napełnij mnie!


IMG_1140Mieszkaniec parafii Szydłowo nadesłał fotografie przepełnionego pojemnika na odzież ustawionego przy cmentarzu parafialnym w Szydłowie.


Jak pisze, dość często odwiedza rodzinne groby na cmentarzu i widzi, że wielokrotnie pojemnik  jest przepełniony. Ten na fotografii pozostaje przepełniony przynajmniej od kilkunastu dni. Znajduje się na nim napis: „Chronisz przyrodę? Zachowujesz się ekologicznie! Napełnij mnie!” Jak to ekologia, gdy wokół pojemnika wala się rozrzucona odzież? – dziwi się nasz czytelnik.

Firma, która pojemnik ustawiła zadbała jedynie o umieszczenie na nim napisu, jaki samochód jest uprawniony do jego opróżniania, w innym przypadku prosząc o powiadomienie policji. Nie ma natomiast żadnego telefonu, żeby powiadomić o przepełnieniu pojemnika.

JK

IMG_1143 IMG_1141

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
marek
marek
8 lata temu

Ja osobiście wolę przekazać używane ubrania do mopsu, dać biednym itp niż wrzucać do tych kontenerów ponieważ te firmy (nawet PCK) sprzedają te ciuchy, część przerabiaja na czyszciwo a dla biednych idzie tez pewna czesć. Niemam zamiaru dorabiac prywatnej firmy zerującej na biednych.

...
...
8 lata temu
Reply to  marek

Wątpię żeby dla biednych w ogóle coś z tych pojemników szło.
Wystarczy w internecie poczytać artykuły na ten temat i pozostaje całkowita awersja do owych pojemników.
Nigdy tam nie wrzucam odzieży, chyba, że rzeczy nie nadające się do użytku.
Rzeczy w dobrym stanie stawiam w reklamówce obok śmietnika , bo nie chce mi się biegać do MOPS, myślę ze to jest lepsze niż te pojemniki. Na drugi dzień nie ma śladu śladu po reklamówce.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x