Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
MediaExpert Mława Praca Doradca Klienta

Zachowuj się ekologicznie! Napełnij mnie!


IMG_1140Mieszkaniec parafii Szydłowo nadesłał fotografie przepełnionego pojemnika na odzież ustawionego przy cmentarzu parafialnym w Szydłowie.

Słoneczne ogrody Mława

Jak pisze, dość często odwiedza rodzinne groby na cmentarzu i widzi, że wielokrotnie pojemnik  jest przepełniony. Ten na fotografii pozostaje przepełniony przynajmniej od kilkunastu dni. Znajduje się na nim napis: „Chronisz przyrodę? Zachowujesz się ekologicznie! Napełnij mnie!” Jak to ekologia, gdy wokół pojemnika wala się rozrzucona odzież? – dziwi się nasz czytelnik.

Firma, która pojemnik ustawiła zadbała jedynie o umieszczenie na nim napisu, jaki samochód jest uprawniony do jego opróżniania, w innym przypadku prosząc o powiadomienie policji. Nie ma natomiast żadnego telefonu, żeby powiadomić o przepełnieniu pojemnika.

JK

IMG_1143 IMG_1141

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

1500
marek

Ja osobiście wolę przekazać używane ubrania do mopsu, dać biednym itp niż wrzucać do tych kontenerów ponieważ te firmy (nawet PCK) sprzedają te ciuchy, część przerabiaja na czyszciwo a dla biednych idzie tez pewna czesć. Niemam zamiaru dorabiac prywatnej firmy zerującej na biednych.

...

Wątpię żeby dla biednych w ogóle coś z tych pojemników szło.
Wystarczy w internecie poczytać artykuły na ten temat i pozostaje całkowita awersja do owych pojemników.
Nigdy tam nie wrzucam odzieży, chyba, że rzeczy nie nadające się do użytku.
Rzeczy w dobrym stanie stawiam w reklamówce obok śmietnika , bo nie chce mi się biegać do MOPS, myślę ze to jest lepsze niż te pojemniki. Na drugi dzień nie ma śladu śladu po reklamówce.