Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wystawa fotograficzna „Kobieta w obiektywie” w Bibliotece Pedagogicznej w Mławie


sliderrrrBiblioteka Pedagogiczna w Ciechanowie Filia w Mławie serdecznie zaprasza do obejrzenia wystawy fotograficznej „Kobieta w obiektywie”.


Jest to kolejna ekspozycja będąca efektem wieloletniej współpracy naszej biblioteki z Januszem Dębskim. Składają się na nią kolorowe i czarno-białe zdjęcia wielu autorów, w tym: Kingi Góreckiej, Aleksandry Mężykowskiej, Dawida Wesołowskiego, Szczepana Bunalskiego, Marcina Pontusa, Janusza Dębskiego, Dariusza Tadrzyńskiego, jak również fotografie z archiwum Nowego Kuriera Mławskiego. Wszystkie fotografie przedstawiają wizerunki kobiet w różnym wieku, o odmiennych typach urody, kolorach włosów itd. Z uwagi na dużą liczbę zdjęć ekspozycję umieszczono w wypożyczalni i czytelni naszej biblioteki. Miłośników sztuki i fotografii oraz wszystkich innych chętnych do jej obejrzenia zapraszamy do naszej siedziby (Mława, ul. Sądowa 3a) w godzinach otwarcia biblioteki.

źródło: BP w Ciechanowie Filia w Mławie

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x