Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Szymon Chmielewski Michał Pol kandydat do Rady Miasta Mława wybory samorządowe 2018
Logo
Czarnecka Bielska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Wystawa fotograficzna „Kobieta w obiektywie” w Bibliotece Pedagogicznej w Mławie


sliderrrrBiblioteka Pedagogiczna w Ciechanowie Filia w Mławie serdecznie zaprasza do obejrzenia wystawy fotograficznej „Kobieta w obiektywie”.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Jest to kolejna ekspozycja będąca efektem wieloletniej współpracy naszej biblioteki z Januszem Dębskim. Składają się na nią kolorowe i czarno-białe zdjęcia wielu autorów, w tym: Kingi Góreckiej, Aleksandry Mężykowskiej, Dawida Wesołowskiego, Szczepana Bunalskiego, Marcina Pontusa, Janusza Dębskiego, Dariusza Tadrzyńskiego, jak również fotografie z archiwum Nowego Kuriera Mławskiego. Wszystkie fotografie przedstawiają wizerunki kobiet w różnym wieku, o odmiennych typach urody, kolorach włosów itd. Z uwagi na dużą liczbę zdjęć ekspozycję umieszczono w wypożyczalni i czytelni naszej biblioteki. Miłośników sztuki i fotografii oraz wszystkich innych chętnych do jej obejrzenia zapraszamy do naszej siedziby (Mława, ul. Sądowa 3a) w godzinach otwarcia biblioteki.

źródło: BP w Ciechanowie Filia w Mławie

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500